W Rosji zamierzają stworzyć wirtualnego operatora komórkowego dla urzędników, który zapewni im łączność telefoniczną i dostęp do Internetu, operator będzie pracował w oparciu o państwowy system informacji ERA-GLONASS.

"ERA-GLONASS przesyła sygnały przez sieci wszystkich czterech federalnych operatorów telekomunikacyjnych i wybiera tego, który ma najlepszy sygnał w danym miejscu. Taka architektura gwarantuje państwowemu użytkownikowi najlepszą jakość komunikacji w każdym miejscu, gdziekolwiek się znajduje”

Realizacją ma się zająć Rostelecom.

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz Kumpel19 - W Rosji zamierzają stworzyć wirtualnego operatora komórkowego dla urzędnik...
źródło: temp_file5557452578628006978
Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi, aby tłumaczyć raport ISW na 3 sierpnia 2023 roku, To są zwyczajne dzieje. Zachęcam do plusowania, wykopywania, sprawdzeniu oryginalnego raportu i potencjalnie do dawania datków!
----------------------------------------------------
Datki na mnie
Link do wołania
Strona z oryginałem
------------------------------------------------------------
Najważniejsze informacje:

-Najnowszy spór, który wybuchł między znanymi postaciami w rosyjskiej przestrzeni informacyjnej pokazuje przewrażliwienie Kremla na punkcie doniesień o porażkach, w szczególności
Pobierz Kagernak - Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi,...
źródło: DraftUkraineCoTAugust2%2C2023
https://wykop.pl/ludzie/BadSebastian za co i dlaczego tak krótko?

-223
#stobanowdlaruskichonuc

-6369
#stobanowdlaprawakow
-------------------------------------------------------------
https://wykop.pl/ludzie/sildenafil - zwolennik #pieklomezczyzn i #obowiazkowecwiczeniawojskowe ale tylko wtedy kiedy #konfederacja to proponuje #polityka

-224
#stobanowdlaruskichonuc

-6340
#stobanowdlaprawakow
-------------------------------------------------------------

PS: Jeśli chcecie widzieć długość bana, pod kontem zbanowanego użytkownika, to polecam zainstalować styl od Deykun
https://wykop.pl/wpis/70308591/w-moim-user-skrypcie-ktory-koloruje-plusy-w-pulsuj

#wojna #ukraina #neuropa #polska #ruskieonuce #tangodown #stobanowdlaruskichonuc #stobanowdlaruskichonuc #ruskietrolle
Pobierz Lukardio - https://wykop.pl/ludzie/BadSebastian za co i dlaczego tak krótko?

-223
#s...
źródło: 1
"Nikt nie może wyznaczać nam terminów oprócz nas samych, to jest pierwsza rzecz. Po drugie, Siły Zbrojne Ukrainy nie mają harmonogramu.. ”. "Dotychczasowe działania na froncie nigdy nie miały charakteru kontrofensywy". przekazał sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksij Daniłow.

ps. Skoro tak stwierdza... czyli wszystko idzie zgodnie z planem (i harmonogramem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
Rosjanie, którzy wyjechali do Gruzji, po powrocie do kraju są przesłuchiwani przez FSB.

Dziewczynę, która pod koniec lipca wróciła z Gruzji, przesłuchiwano , dlaczego długo tam mieszka i za jakie pieniądze, a także pytano , czy przygotowuje zamachy terrorystyczne w Rosji i co myśli o Nawalnym: „Od razu zapytał, czy byłam werbowana jako szpieg. Odpowiedziałam: „Nie”.

#gruzja #wojna #rosja #ukraina
@Grzesiok: Mniejszość niemiecka nie ma zagwarantowanego miejsca w sejmie. Komitety wyborcze mniejszości narodowych nie muszą przekroczyć progu 5% w skali kraju ale nadal muszą brać udział w wyborach jeżeli chcą wprowadzić do sejmu czy senatu swoich reprezentantów.
Ukraina normalnie ma rolnictwo w stanie wojny? Nie żebym coś zarzucała, po prostu to ciekawy temat. Import płodów z badaniami i jakością zgodną z przepisami Unii Europejskiej jest dobry, w końcu magazyny mamy duże. Fascynujące że jakby polski to dotyczyło to Podlasie Podkarpacie by było. W stanie wojny a pod Warszawą ktoś sobie kukurydze, zboze zbiera. Dobry towar zawsze się sprzeda.

#ukraina #wojna
Pobierz behawiorystykapaczelokoww_saunie - Ukraina normalnie ma rolnictwo w stanie wojny? Nie...
źródło: zgnita-kukurydza-ziarno-1024x768
Da się zauważyć, że te same osoby, które są służalczo rusofilskie także starają się narzucić narrację, że #ukraina nie ma po co walczyć, a sami #ukraincy też są głupi, że walczą za tak skorumpowany kraj, jak można by się bawić gdzieś w Hiszpanii, jak rzekomo ukraińskie witaminki, zamiast gnić w okopie.

Jednocześnie ta sama narracja stosowana jest do #polska, że oni to będą pierwsi którzy zwalą do reichu gdyby wybuchnęła #
@smutnylizak: Kolejny etap - powrót na Księżyc Baza księżycowa. Misja Artemis. Jak wiadomo Artemida to bogini Księżyca i śmierci. Jej znakiem kołczan i strzały. Klausy Szwaby już tam szykują specjalne urządzenia, które z bazy na Ksieżycu będą kontrolować wszczepione przez Billa Gejtsa nanoboty. link misja Artemis