Hej, lecial moze ktos z was ostatnio do Wloch przez #ryanair ? Czy w samolocie daja moze ta deklaracje do wypelnienia czy jednak trzeba sobie wydrukowac? Mam problem, bo drukarka niestety nawalila, a jutro lot i ciezko mi bedzie ogarnac to - nie wiem czy sie stresowac czy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wlochy
@Bunch: chłopy chcą zmienić koło, ale zardzewiała im śruba, tu nazywana "lug" podobnie jak śruba do strojenia naciągów w perkusji, go ten rodzaj koła ma obręcz felgi i oponę razem wymienną, a szprychy zostają na piaście. Chłop się zatrzymuje i pyta OCB, na co oni, że JW.
Koleś mówi im, że ma w aucie 3in1, czyli taki smar
https://www.amazon.de/WD40D-701-345UK-3-in-1-Tropföl-200-ml/dp/B0001P0AHM/ref=asc_df_B0001P0AHM/?tag=googshopde-21&linkCode=df0&hvadid=228050371912&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=17280679388205438774&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9042162&hvtargid=pla-422053019405&psc=1&th=1&psc=1
Pan mafiozo nie wie co to jest, a dziadek mu mówi że