Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Cyk
źródło: comment_1598563831zhJRbx2XiELG8wkT2zRtft.jpg
Pobierz#warframe
Farmienie partów do Nekramechów. (Voidrig - mają być dodane inne, ale póki co jest tylko jeden)
Konieczna pora: FASS (pomarańczowy wyrm na horyzoncie)
Konieczny warframe: Nekros
W
Farmienie partów do Nekramechów. (Voidrig - mają być dodane inne, ale póki co jest tylko jeden)
Konieczna pora: FASS (pomarańczowy wyrm na horyzoncie)
Konieczny warframe: Nekros
W
źródło: comment_1598547024YZyqY9sITrbtokt9jys6SA.jpg
Pobierz- 0
Z Hotfixem 29.0.4 necramechy sterowane przez operatora nie dropią lootu przy śmierci.
było fajnie ale się skończyło.
było fajnie ale się skończyło.
- 0
#warframe
Hmm. Bye bye Acolytes?
Hmm. Bye bye Acolytes?
źródło: comment_1598515616jNy87MrHH6Jq7MNs6FAXAs.jpg
Pobierz- 1
@mojemacki:
Które?
Argon Scope i Weeping Wounds to mody które były dropione w specjalnym evencie (Stalker Acolytes) który pojawial się średnio co 6 miesięcy. Farmienie ich było dosyć problematyczne, bo trzeba było zlokalizować danego Stalkera na calej starmapie i potem robic tę misję eksplorując całą mapę. Zabicie go dropiło jeden z 4 modów:
https://warframe.fandom.com/wiki/Acolytes
Złoty mod wypadal z 4% szansą. Lootfrejmy nie działały bo stalker się despanuje i nie
Które?
Argon Scope i Weeping Wounds to mody które były dropione w specjalnym evencie (Stalker Acolytes) który pojawial się średnio co 6 miesięcy. Farmienie ich było dosyć problematyczne, bo trzeba było zlokalizować danego Stalkera na calej starmapie i potem robic tę misję eksplorując całą mapę. Zabicie go dropiło jeden z 4 modów:
https://warframe.fandom.com/wiki/Acolytes
Złoty mod wypadal z 4% szansą. Lootfrejmy nie działały bo stalker się despanuje i nie
- 0
@Savire510:
Nie handluję tym, wydropiłem sobie po jednym tylko dla siebie i tyle.
Nie handluję tym, wydropiłem sobie po jednym tylko dla siebie i tyle.
#warframe
Na Deimos są 3 Isolation Vaulty, a nie jeden jak wskazuje na to lista bounty.
Każdy z coraz to lepszymi nagrodami.
Po przejściu pierwszego Isolation Vault (bounty w hub) trzeba znaleźć matkę na mapie (nie wracać do hubu), która daje bounty na Tier 2 Isolation Vault (a potem Tier 3).
Na Deimos są 3 Isolation Vaulty, a nie jeden jak wskazuje na to lista bounty.
Każdy z coraz to lepszymi nagrodami.
Po przejściu pierwszego Isolation Vault (bounty w hub) trzeba znaleźć matkę na mapie (nie wracać do hubu), która daje bounty na Tier 2 Isolation Vault (a potem Tier 3).
- 1
@Thorrand: latasz archwingiem przy granicy mapy z łbem w celowniku tranq rifle przez cały czas, zwierzaki spawnują się stadami po 2-3 zazwyczaj. Nadlatujesz, strzelasz parę headshotów i zbierasz tagi, nawet nie musisz wychodzić z archwinga. Robiłem to jakąś godzinę temu i zebrałem ok. 60 tagów.
- 1
@brass: nie grałem w origins
Zaś mechy sterowane przez trupy to czysty warhammer 40k
Zaś mechy sterowane przez trupy to czysty warhammer 40k
#warframe
Polecam aktywować te filary requiem na Deimos i walczyć pod nimi operatorem.
Od cholery surowców z nich wypada. (na vome testowane)
I jak macie misje na wejście do skarbca i walkę z Nekramechem to w głównej sali z kręcącymi się złotymi okręgami macie po bokach kryształy, które należy rozwalić operatorem. Na środku hali otwiera się portal do sali z zepsutym nekramechem i pojemnikami entrati z lootem. Przejmijcie Nekramecha i
Polecam aktywować te filary requiem na Deimos i walczyć pod nimi operatorem.
Od cholery surowców z nich wypada. (na vome testowane)
I jak macie misje na wejście do skarbca i walkę z Nekramechem to w głównej sali z kręcącymi się złotymi okręgami macie po bokach kryształy, które należy rozwalić operatorem. Na środku hali otwiera się portal do sali z zepsutym nekramechem i pojemnikami entrati z lootem. Przejmijcie Nekramecha i
- 0
- 0
Polecam aktywować te filary requiem na Deimos i walczyć pod nimi operatorem.

- 3
Heart of Deimos już jest!
#warframe
#warframe
- 1
@kolejneprawekonto dodatkowa funkcjonalnosc magnetize. Jak przytrzymasz na chwile to będzie taki tryb
#warframe
Marked for Death Helmintha (1/2)
Marked for Death Helmintha (1/2)

- 0
@Savire510: Titania nie nadaje się na Spy, tam Wukong nie ma sobie równych pomimo minimalnie mniejszej szybkości.
PS Czy na pewno Wukong też nie skaluje się ze sprintem?
PS Czy na pewno Wukong też nie skaluje się ze sprintem?
- 1
@Jurix: Ja mówię wyłącznie o misjach Hepit i Ukko.
I mogę pokazać różnicę pomiędzy titanią a znerfionym wukongiem w nagraniu ale później.
I mogę pokazać różnicę pomiędzy titanią a znerfionym wukongiem w nagraniu ale później.
źródło: comment_15975850530cNyKBZyD9j6PtttslaPhb.jpg
Pobierz#warframe
Sprzężenie zwrotne na Garudzie
Sprzężenie zwrotne na Garudzie
źródło: comment_1597434727bSalVlR80vsfxmvLSFPtkw.jpg
Pobierz#warframe
Za każdego zjedzonego warframe Helminth będzie zostawiać małego kwiatka.
Za każdego zjedzonego warframe Helminth będzie zostawiać małego kwiatka.
źródło: comment_1597262322hhcpvirxlfiLnJJtmFZYdz.jpg
Pobierz- 1
@Jurix: A Mesa/Saryn na Roar ci nie przyszła do głowy?
Wszyscy "czyściciele pokojów" będą przeżywali teraz złotą erę.
Wszyscy co mają bronie Exalted dostaną porządnego kopa w dps. Excal będzie teraz przecinać czasoprzestrzeń tym swoim ostrzem.
Ze Smite Infusion można będzie pewnie polować na tridolony z patykami
Wszyscy "czyściciele pokojów" będą przeżywali teraz złotą erę.
Wszyscy co mają bronie Exalted dostaną porządnego kopa w dps. Excal będzie teraz przecinać czasoprzestrzeń tym swoim ostrzem.
Ze Smite Infusion można będzie pewnie polować na tridolony z patykami
- 0
@Jurix: @Savire510:
Nie tylko buff. Zdolność sama w sobie jest spoko.
Podbicia czego? Inaros jest nieśmiertelny as is (3xUmbra, Glad Resolve, Adaptation, Arcane Grace). Ja się nawet nie certolę z buffowaniem mu armora o 200, czy używaniem Guardiana.
Nie tylko buff. Zdolność sama w sobie jest spoko.
Nie wiem czy jest sens w Inarosa pakować coś pokroju Garudy lub Wukonga dla podbicia survivalability
Podbicia czego? Inaros jest nieśmiertelny as is (3xUmbra, Glad Resolve, Adaptation, Arcane Grace). Ja się nawet nie certolę z buffowaniem mu armora o 200, czy używaniem Guardiana.
- 0
@FloweryTaste: f
- 0
bo póki co to na tych pierwszych misjach ludzi nie mogę do gry znaleźć
@FloweryTaste:
Po co ci ludzie? Wszystkie misje są spokojnie solowalne.
Ludzie wprowadzają tylko niepotrzebny zamęt.
- 2
#warframe
Co do helmintha i farmienia warframe z questów u simarisa to daję parę protipów byście nie marnowali swojego czasu.
Po pierwsze:
25 sierpnia kiedy wyjdzie Heart of Deimos ceny warframe u Simarisa spadną o 50%.
Po
Co do helmintha i farmienia warframe z questów u simarisa to daję parę protipów byście nie marnowali swojego czasu.
Po pierwsze:
25 sierpnia kiedy wyjdzie Heart of Deimos ceny warframe u Simarisa spadną o 50%.
Po
@Savire510: Ten system jest nawet fajny z tego względu, że jak się ma spory nadmiar surowców to można je zużyć, a nie sobie tak leżą (detonite ampule i fieldron sample się nazbierało, to będzie czym karmić)
I tak patrzyłem to nawet jedna podstawowa umiejętność od tego Helmintha jest super. Odnowienie tarcz na hildryn to taka przyjemna rzecz będzie, o ile czegoś nie zmienią/zablokują.
Już wiki przygotowali pod to: https://warframe.fandom.com/wiki/Helminth_Chrysalis
13-tego
I tak patrzyłem to nawet jedna podstawowa umiejętność od tego Helmintha jest super. Odnowienie tarcz na hildryn to taka przyjemna rzecz będzie, o ile czegoś nie zmienią/zablokują.
Już wiki przygotowali pod to: https://warframe.fandom.com/wiki/Helminth_Chrysalis
13-tego
- 0
@brass: a teraz to co się niby dzieje
nie jest to bezpośredni problem z systemem helmintha
nie jest to bezpośredni problem z systemem helmintha
Komputerowi Mircy i Mirabelcy, potrzebuję pomocy z moim #pc
Przedwczoraj podczas grania w #warframe mój blaszak zaczął się restartować / wyłączać, na kilka sposobów:
- kompletny restart PC, czasem dało się go od razu uruchomić, czasem potrzebował paru minut
- wyłączenie obrazu, sam PC działał dalej poprawnie tj było słychać dźwięki z gry, jednostka centralna nadal pracowała
Sam restart początkowo następował w trakcie gry po paru minutach ale pod koniec wykrzaczał się
Przedwczoraj podczas grania w #warframe mój blaszak zaczął się restartować / wyłączać, na kilka sposobów:
- kompletny restart PC, czasem dało się go od razu uruchomić, czasem potrzebował paru minut
- wyłączenie obrazu, sam PC działał dalej poprawnie tj było słychać dźwięki z gry, jednostka centralna nadal pracowała
Sam restart początkowo następował w trakcie gry po paru minutach ale pod koniec wykrzaczał się
- 0
@Mistborn: dziękuję za sugestię, sprawdzę ram w takim razie jeszcze
- 0
W wypadku gdyby ktoś kiedykolwiek natrafił na ten wpis mając podobne problemy, okazuje się że problemem jest w moi przypadku karta graficzna.
1. Sprawdziłem pamięć ram za pomocą programu memtest86 (ważne aby sprawdzać mając tylko jedną kość pamięci w płycie głównej) - brak błędów
2. Ściągnąłem 3dmark (wersja demo ze steam) odpaliłem oba benchmarki i miałem restart mojego PC
3. Wypiąłem z komputera kartę graficzną i zrobiłem testy benchmarkowe na zintegrowanej grafice - działały poprawnie
4.
1. Sprawdziłem pamięć ram za pomocą programu memtest86 (ważne aby sprawdzać mając tylko jedną kość pamięci w płycie głównej) - brak błędów
2. Ściągnąłem 3dmark (wersja demo ze steam) odpaliłem oba benchmarki i miałem restart mojego PC
3. Wypiąłem z komputera kartę graficzną i zrobiłem testy benchmarkowe na zintegrowanej grafice - działały poprawnie
4.
#warframe
Gdzie mogę odebrać nagrody z Twitch Prime? Kliknąłem dwie dostępne nagrody na stronie kilka dni temu, ale nie wiem gdzie je odebrać.
Gdzie mogę odebrać nagrody z Twitch Prime? Kliknąłem dwie dostępne nagrody na stronie kilka dni temu, ale nie wiem gdzie je odebrać.
@Jurix: @brass:
" With TennoCon behind us, we can safely say we had our most successful Twitch Drops campaign to date. We sent out over 740,000 Twitch drops - but that hasn’t stopped over 10,000 tickets from coming in! We aim to implement generous measures to resolve these cases.
We are doing a script to reward the following:
Anyone who logged in to Warframe on TennoCon day will receive Hydroid
" With TennoCon behind us, we can safely say we had our most successful Twitch Drops campaign to date. We sent out over 740,000 Twitch drops - but that hasn’t stopped over 10,000 tickets from coming in! We aim to implement generous measures to resolve these cases.
We are doing a script to reward the following:
Anyone who logged in to Warframe on TennoCon day will receive Hydroid
- 1












#warframe