#ustawlige #weszlo

Mając do dyspozycji Abwo (mecz ze Śląskiem u siebie) i Carlosa (Korona na wyjeździe) kogo byście wybrali?

Abwo ostatnio z ławki wchodzi, ale zawsze coś może zamieszać, Carlos to pewna pierwsza jedenastka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziki_wieprz:

Po każdej kolejce uczestnik Konkursu może w swojej drużynie sprzedawać i kupować piłkarzy. Dwa pierwsze transfery są za darmo, tzn. z konta punktowego najbliższej kolejki nie zostanie odjęta prowizja. Sprzedając jednak kolejnego piłkarza (trzeciego, czwartego itd.), gracz zapłaci prowizję za transfer - ta prowizja to minus 3 punkty.

Zasada ta nie obowiązuje przed pierwszą kolejką, przed którą uczestnik przystępuje do Konkursu. Np. przed startem rundy, do czasu rozpoczęcia 22.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: nie zrobiłeś czasem tak, że kupiłeś 3 zawodników, zapisałeś, a potem kupiłeś kolejnych, tak, że w ostatecznym rozrachunku skład z wcześniejszej i obecnej kolejki różniły się o 3 zawodników? Ja zrobiłem 3 transfery i z konta zeszło tylko 3 punkty z tego powodu.
  • Odpowiedz
Czemu nie ma mnie w terminarzu wykopowej ligi? Spóźniłem się trochę na 1 kolejkę, ale od 2 powinno być raczej ok.

#ustawlige
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy już 23 kluby w lidze H2H wykop.pl (kod ligi: 206445118). Do lig H2H zapisywać się można do godziny 18, czyli do startu 22 kolejki Ekstraklasy. Chyba czas pomyśleć o jakichś upominkach, chociaż dla trzech pierwszych miejsc ;)

#ustawlige
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macier13: Nie wiem o so chodzi, czy jakieś punkty będą czy coś, ale w Nowaka to bym się nie pchał za bardzo. Gość jest ze szkła i chyba wszystko mu wróciło. Na wiosnę może niewiele pograć.
  • Odpowiedz