@Pshemeck: @llorT: Ech, pomyliłem go z "Młodym 23-letnim Adamem Dudą". Ten Duda może być.

A Maki pograją, pewne info. Coś stworzą sobie lub kolegom - pytanie czy ktoś to wykorzysta.
  • Odpowiedz
#ustawlige PANOWIE w USTAW LIGĘ jest już u mnie w Fanach Ekstrakalasy ponad 90 !!!!drużyn!!!wbijajcie dalej .Zagrajmy razem w ustaw ligę! Oto kod do mojej ligi ZAPRASZAM!!! 117119437
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak więc założyłem ligę prywatną na #ustawlige .Zapraszam kod ligi 969270951 .Liga Head to Head czyli spotkania bezpośrednio między mirkami :) .Wołam #wygrajlige i #fpl bo pewnie i tak będziemy grac na kilku.

Nazwa teamu pod wpisem :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: O, to najwięcej punktów masz ;P Dołącz jeszcze do tej drugiej wykopowej ligi (zwykłej, gdzie liczą się same punkty, kod: 635244832), spadnę na drugie, ale powalczymy ;)
  • Odpowiedz
635244832


@Skurwozaur: a bo mialem jedna swietna kolejke gdzie bylem 6 w generalce i 2 u swojego buka... tak blisko wygrania 100 bylem :D 3pkt mi zabraklo, ktore stracilem zreszta na niepotrzebnym jednym glupim transferze :D drugiej takiej kolejki nie zalicze juz pewnie ;)
  • Odpowiedz
Mirki pochwalcie się swoim składem Ustaw Ligę. Zobaczymy jak my, biedny cebulacy składamy najlepszą 11 i rezerwy ;)

Nie korzystam z płatnych smsów mimo że mam już dużo punktów i w każdej z prywatnych lig ( jestem w 8 ) jestem w pierwszej 100 a w większości w 50.

Czy Wy też uważacie że gra 3 napastnikami kosztem jednego pomocnika ma sens? ;)

#ustawlige #ekstraklasa
Pshemeck - Mirki pochwalcie się swoim składem Ustaw Ligę. Zobaczymy jak my, biedny ce...

źródło: comment_PnwlTVnKOzv2pTC6d5EesB6IIgo3ZHnr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach