Przez poprzednią kolejkę i rotacje Berga i Rumaka człowiek stracił sporo punktów. Jednak dzisiaj znowu ryzykuje i wystawiam zawodników Legii i Lecha... No risk no fun.
Został mi jeszcze milion do wydania, ale stwierdziłem że taki skład trzeba chociaż raz wypróbować ;)
#ustawlige
Został mi jeszcze milion do wydania, ale stwierdziłem że taki skład trzeba chociaż raz wypróbować ;)
#ustawlige















Nie wiem czy da się jeszcze dołączyć.