Czas na podsumowanie:
- W Warszawie zebrało się kilkunastu fajnopolaków, którzy z głupawym uśmiechem przeszli przez miasto i nie byli w stanie przelać nawet kropli krwi za Polskę podczas bitwy o Empik. Tusk mówił coś o jakiejś fajnopolackiej przyszłości a zblazowany tłum nie miał jaj nawet na tyle, żeby odpalić race ()
- To słabizna przy Konwencji PiS w katowickim Spodku. Rząd pokazał, że się nie patyczkuje i
#tvpis Prezesik odleciał. Dupa się pali i łupiez leci z głowy. Wielka konwekcja PiSu przeciwko Tuskowi. Jakie to obrzydliwe co oni robią, nigdy nie było takiego chamstwa, agresji, nienawiesci, tej chorej szopki, ustawiania wszystkiego, organizowanie takich rzeczy specjalnie w dniu marszu przeciwnej partii. Wszystko o czym mówią o Tusku oni robią, robili i z pewnością zrobią.

Jaki ten człowiek jest pełny agresji i nienawiesci. Przemawia niemalże jak Hitler

Ciekawe czy TVP policzy