@astri: Plusłem bo ładne. Po pracy akurat. Na relaks. Też się odwdzięczę. Jak znasz to dam coś innego. Możemy się powymieniać :) Pozdrawiam Mirku.
kidi1 - @astri: Plusłem bo ładne. Po pracy akurat. Na relaks. Też się odwdzięczę. Jak...
  • Odpowiedz
@Wachatron: tak to teraz wygląda, kilka miesięcy trzeba się naczekać, jeśli chce się mieć pewny bilet lub spoko miejscówkę - tu nie ma miejsca na YOLO! :D Już powoli rozglądam się za jakimiś koncertami w przyszłym roku i trochę mnie Wardruną zainspirowałeś. :)
  • Odpowiedz