nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #teczowepaski

Jak wolałbyś odejść jako tęczowy pasek?

  • W późnym wieku i kompletnym zapomnieniu 63.0% (17)
  • Młodo ale w centrum zainteresowania jak G.Seweryn 37.0% (10)

Oddanych głosów: 27

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jesteś typem tęczowego, który jako nastolatek/20-latek romansował z wpływowymi starszymi tęczowymi by się ustawić zawodowo? #teczowepaski

Czy byłeś tym typem tęczowego?

  • Tak, chciałem się dzięki niemu dostać do mediów 11.6% (5)
  • Tak, chciałem się dzięki niemu dostać do firmy 2.3% (1)
  • Tak, chciałem pozyskać klientów z jego kontaktów 0% (0)
  • Nie ale to nic złego, różowe tak się „ustawiają” 14.0% (6)
  • Nie i brzydzi mnie nawiązywanie takich relacji 72.1% (31)

Oddanych głosów: 43

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli denat miał 56 lat to w roku 2000 miał 33. Czy to znaczy, że spotykał się z 22 lata młodszym 11-latkiem? #teczowepaski
przegrywNL - Jeżeli denat miał 56 lat to w roku 2000 miał 33. Czy to znaczy, że spoty...

źródło: IMG_7990

Pobierz

Czy 33- latek był w związku z 11-latkiem?

  • Nie, ten pierwszy zaniżał sobie wiek w mediach 36.1% (13)
  • Tak, a co w tym dziwnego? 25.0% (9)
  • Tak i jest to creepy 38.9% (14)

Oddanych głosów: 36

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyznawać się chłopcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #teczowepaski

W jakim wieku straciłeś prawictwo?

  • Poniżej 16 lat 19.7% (14)
  • 16-18 lat 19.7% (14)
  • 19-20 lat 19.7% (14)
  • 21-25 lat 21.1% (15)
  • Powyżej 25 lat 19.7% (14)

Oddanych głosów: 71

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Prawdopodobnie w poniedziałek rozpocznie się akcja relokacji przegrywów, dla których ten tag to trochę za wysokie progi, na inne tagi. Jest problem, bo raczej nikt tych przegrywów nie chce brać, ale #teczowepaski i #narotykizawszespoko zgodziły się przyjąć część tych nieboraków. Kandydatom będę rozsyłał wiadomości. Dodatkowo, jeśli czujesz, że odstajesz od innych chłopaków, jeśli jesteś zielonką - zgłoś się, znajdziemy ci inny dom. Dziękuję za uwagę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach