Mam problem, władowałem się w j-----e z typem i on mnie lubi tylko że ja jestem typowym użytkownikiem tagu przegryw

Nie bardzo mam zainteresowania poza polityką i pierdołami i teraz muszę się ogarnąć : /
Pomóżcie, czemu życie jest takie wymagające?!??!?!

#niebieskiepaski #teczowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papierznik: No i? Po prostu spróbuj rozmawiać o różnych rzeczach, może jakiś temat w końcu kliknie. ( ) Z tęczowymi na szczęscie trzeba mniej sprawiać pozorów niż z różowymi.
Jak nie no to trudno, nie zawsze musi się udać. Przynajmniej będziesz do przodu wględem przegrywu o jedne seksy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Pytanie do #teczowepaski

Gdzie wolałbyś pracować jako Tęczowy Pasek?

  • W kancelarii S.Mentzena w Toruniu 28.6% (10)
  • Jako sprzedawca w Złotych Tarasach w Warszawie 71.4% (25)

Oddanych głosów: 35

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niemcy są gotowe udzielić azylu przedstawicielom społeczności LGBT z Rosji (uznawanej w Federacji Rosyjskiej za organizację ekstremistyczną).

„Zakaz ruchu LGBT w Rosji jest uważany przez Niemcy za prześladowanie polityczne. Czynnik ten będzie brany pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków o azyl polityczny dla Rosjan” – podaje Deutsche Welle

https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/ru/germania-gotova-case-predostavlat-ubezise-predstavitelam-lgbt-iz-rossii/a-67607583

#ukraina #wojna #rosja #niemcy #lgbt #teczowepaski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach