https://www.x-kom.pl/p/375341-notebook-laptop-156-hp-pavilion-power-i5-7300h-8gb-1tb-win10-gtx1050.html
Warto brać ten laptop? Aktualnie za 3000 zł w promocji jest.
#laptopy #szukamlaptopa
Warto brać ten laptop? Aktualnie za 3000 zł w promocji jest.
#laptopy #szukamlaptopa
























1/ 13 cali
2/ 8GB RAM
3/ SSD
4/ aluminiowa obudowa
Laptop na studia. Nie gram w gry. Zdarzy mi się korzystać z GIMP/Vegas.