@SaveznaRepublikaJugoslavija: co za cringe, ten stonoga jest jakiś niezrównoważony. Cały czas gada, że ma haki na tego i tamtego, a do tej pory nic nie potrafił zrobić. Tylko straszy jaki to on nie jest odważny i bohaterski, a robi zbiórki i kosi hajs z gimbów, którzy mu wpłacają
Teraz żeby tradycja była podtrzymana,to PiS Stonogę zamknie na następne cztery lata i znowu wypuści przed kolejnymi wyborami aby mógł nas rozbawiać do łez i historia ze swędzącymi kuklami mogła zatoczyć koło #stonoga
Zdążył ktoś zrobić mirror filmu z przed 20 minut o tym jak jedzie do Ziobry?