#stalmielec #kiedystobylo #realmadryt #pilkanozna #pzpn #ligamistrzow #sport
Sentymentalny reportaż z najlepszych czasów Stali
Mecz przegrany i bramka Vicente del Bosque dla Realu... fajnie obejrzeć takie archiwalia z Mielca
Rewanż grali w Walencji, a nie Madrycie bo chyba kara za zamieszki kibiców czy coś tam i było 1:0 dla Realu
Sentymentalny reportaż z najlepszych czasów Stali
Mecz przegrany i bramka Vicente del Bosque dla Realu... fajnie obejrzeć takie archiwalia z Mielca
Rewanż grali w Walencji, a nie Madrycie bo chyba kara za zamieszki kibiców czy coś tam i było 1:0 dla Realu















#mecz #ekstraklasa #stalmielec #pilkanozna