#mecz Największym wygranym zimowego okienka tranferowego jest oficjalnie #stalmielec
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Legia Warszawa i panic buying. Dlaczego transfer Ilji Szkurina nie ma sensu?

W Legii Warszawa doznajemy tylko dwóch stanów klubowej kasy. Jeden z nich to ten, w którym świeci ona pustkami pieniędzy nie ma. Drugi to taki, w którym pieniądze są lecz są też źle wydawane. Półtora miliona euro wydane na Ilję Szkurina dopełnia ogromny stos gotówki, którą przepalono w ostatnich
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Stal Mielec [1] - 2 Pogoń Szczecin; Matras 89'
MIRROR: https://streamin.one/v/7e504ea3
#mecz #golgif #ekstraklasa #stalmielec #pogonszczecin
MIRROR: https://streamin.one/v/7e504ea3
#mecz #golgif #ekstraklasa #stalmielec #pogonszczecin
![uncle_freddie - Stal Mielec [1] - 2 Pogoń Szczecin; Matras 89'
MIRROR: https://stre...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/163089862efa2c2c4f248f9155fbdf1deeeaf571ca98d5dc9cc163c3ce1dda90,w400.jpg)
#mielec #kiciochpyta #stalmielec
Dzień Dobry rodacy
Pytanie proste, gdzie zaparkuję w miarę bezpiecznie obok stadionu Stali Mielec? Widziałem, że właściwie każda uliczka boczna przy stadionie jest parkingiem, jednak na wielu jest też zakaz wjazdu "poza mieszkańcami". Oni to w ogóle sprawdzają? Interesują mnie bloki na Spółdzielczej/Kussocińskiego/Kopernika, bo by były najbliżej. Jednak z drugiej strony są to też bloki przy sektorze gości, więc boję się że może
Dzień Dobry rodacy
Pytanie proste, gdzie zaparkuję w miarę bezpiecznie obok stadionu Stali Mielec? Widziałem, że właściwie każda uliczka boczna przy stadionie jest parkingiem, jednak na wielu jest też zakaz wjazdu "poza mieszkańcami". Oni to w ogóle sprawdzają? Interesują mnie bloki na Spółdzielczej/Kussocińskiego/Kopernika, bo by były najbliżej. Jednak z drugiej strony są to też bloki przy sektorze gości, więc boję się że może
źródło: image
Pobierz@KitchenBanana jak będziesz w miarę wcześnie może znajdziesz miejsce obok stadionu ale moim zdaniem najlepiej zaparkować na sportowej i przejść się te 500 metrów https://maps.app.goo.gl/tASR3tBXCEfyjfzm8?g_st=com.google.maps.preview.copy. Na blokach też możesz parkować chyba że masz blachy RT/RST/RDE ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i byle na miejscach a nie po chodnikach trawnikach bo może miejska sypać mandaty ale tak to żadnych stref parkowania nie ma
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@KitchenBanana: te bloki które wymieniłeś odpadają, w niedzielę na pewno nie będzie tam miejsca. Tak jak ktoś wyżej sugeruje, lub pod Biedronką, ul. Jagiellonczyka
- 30
Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 20. kolejce #ekstraklasa?
#ilebyloludzi w 20. kolejce #ekstraklasa?
17337 Widzew - Cracovia (~16716 / 93%)13869 Lechia- 2
Wołam osoby, które zaplusowały poniższy komentarz:
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.
- 6
Suma kibiców w sezonie
1. 292457 | Lech Poznań
2. 252947 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 178253 | Górnik Zabrze
5. 167163 | Widzew Łódź
1. 292457 | Lech Poznań
2. 252947 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 178253 | Górnik Zabrze
5. 167163 | Widzew Łódź
Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mecze zaczynają się już dziś.
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba
Mecze zaczynają się już dziś.
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba
źródło: 28dadd91e7d0c14e51a49addbbff7948fdf95fae73974940a941d9635fbe9786
PobierzWystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2
Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2
Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
źródło: 678f58eff388d
Pobierz- 4
źródło: 1000026574
Pobierz- 1
@Piotrek7231 ja myślałem, że już odszedł
@lepaq Wciąż jest w Stali chlop dużo nie grał bo kontuzja
- 5
Widzew Łódź 1 : [1] Stal Mielec
| Piotr Wlazło (Rzut Karny) - 40'
#mecz #ekstraklasa #golgif #widzew #stalmielec
| Piotr Wlazło (Rzut Karny) - 40'
#mecz #ekstraklasa #golgif #widzew #stalmielec
źródło: 1000025751
Pobierz![lepaq - Widzew Łódź 1 : [1] Stal Mielec
| Piotr Wlazło (Rzut Karny) - 40'
#mecz #ek...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/cf5ce21f5645b3b073ed1596347e041ce1122edfbd273b6f6129bb6677318b38,w400.jpg)
- 13
Widzew Łódź [1] : 0 Stal Mielec
| Kamil Cybulski - 22'
#mecz #ekstraklasa #widzew #stalmielec #golgif
| Kamil Cybulski - 22'
#mecz #ekstraklasa #widzew #stalmielec #golgif
źródło: ezgif-3-58ac94c301
Pobierz- 24
No i runda jesienna za nami. ヽ( ͠°෴ °)ノ
#ilebyloludzi w 17. kolejce #ekstraklasa?
#ilebyloludzi w 17. kolejce #ekstraklasa?
17958 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (~18259 / 86%)16319 Widzew Łódź- 6
Wołam osoby, które zaplusowały poniższy komentarz:
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.
- 5
Suma kibiców w sezonie
1. 261915 | Lech Poznań
2. 228778 | Legia Warszawa
3. 164330 | Pogoń Szczecin
4. 144917 | Jagiellonia Białystok
5. 143138 | Śląsk Wrocław
1. 261915 | Lech Poznań
2. 228778 | Legia Warszawa
3. 164330 | Pogoń Szczecin
4. 144917 | Jagiellonia Białystok
5. 143138 | Śląsk Wrocław
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 31
- 33
Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lech jeszcze gra, ale rekord tego sezonu już mają.
#ilebyloludzi w 15. kolejce #ekstraklasa?
Lech jeszcze gra, ale rekord tego sezonu już mają.
#ilebyloludzi w 15. kolejce #ekstraklasa?
40836 Lech Poznań -- 12
źródło: temp_file2987083919397656490
Pobierz@luneczek21 elegancko
- 18
Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie mamy rekordu, nawet rekordu sezonu.
#ilebyloludzi w 13. kolejce #ekstraklasa?
#ilebyloludzi w 13. kolejce #ekstraklasa?
32648 Lech Poznań - Radomiak Radom (~27546 / 64%) 25188 Legia Warszawa - GKS Katowice (~25346 / 81%) 17454 Pogoń Szczecin -- 3
Wołam osoby, które zaplusowały poniższy komentarz:
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.
- 4
Suma kibiców w sezonie
1. 192825 | Lech Poznań
2. 177421 | Legia Warszawa
3. 132569 | Pogoń Szczecin
4. 118507 | Śląsk Wrocław
5. 113249 | Jagiellonia Białystok
1. 192825 | Lech Poznań
2. 177421 | Legia Warszawa
3. 132569 | Pogoń Szczecin
4. 118507 | Śląsk Wrocław
5. 113249 | Jagiellonia Białystok
- 25
Niedziela wieczur i humor zepsuty, bo 2 tygodnie przerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na pocieszenie wrzucam testowo pełne pary meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 11. kolejce #ekstraklasa?
Na pocieszenie wrzucam testowo pełne pary meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 11. kolejce #ekstraklasa?
24368 Lech Poznań - Motor Lublin (~26696 / 62%)- 18
Do trzech razy sztuka, tym razem wpis w niedzielę.
* Wrzucam jeszcze raz, bo zdublowałem frekwencję Lecha z poprzedniej kolejki, porządek musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 9. kolejce #ekstraklasa?
* Wrzucam jeszcze raz, bo zdublowałem frekwencję Lecha z poprzedniej kolejki, porządek musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ilebyloludzi w 9. kolejce #ekstraklasa?
34285 Lech Poznań (~27162 / 63% #lechpoznan22371 Górnik Zabrze (~19813




















#ilebyloludzi w 21. kolejce #ekstraklasa?
28247Lech - Raków (~29155 / 68%)18406Legiahttps://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.
@marjan1234, @bardzospokojnyczlowiek, @Dominek, @derVerlorene, @Ignorantum, @kamil_snk, @ziemniak159, @raczekburaczek, @smoken, @p4szcz4k, @Lord_Jim, @Misiopysioo, @ProLama, @izydorczyk-sebastian, @Qros22, @kamilinho1, @milltown,
1. 320704 | Lech Poznań
2. 271353 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 189086 | Górnik Zabrze
5. 176033 | Śląsk Wrocław