• 4
Wołam osoby, które zaplusowały poniższy komentarz:
https://wykop.pl/wpis/72154309/i-powrocila-jej-wysokosc-ekstraklasa-0-0-wracam-i-#255089831
A kto życzy sobie być usuniętym z listy niech da znać komentarzem lub PW.

@marjan1234, @bardzospokojnyczlowiek, @Dominek, @derVerlorene, @Ignorantum, @kamil_snk, @ziemniak159, @raczekburaczek, @smoken, @p4szcz4k, @Lord_Jim, @Misiopysioo, @ProLama, @izydorczyk-sebastian, @Qros22, @kamilinho1, @milltown,
@radziuxd +87
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany do kolejnych zestawień.

  • Odpowiedz
  • 2
Suma kibiców w sezonie
1. 320704 | Lech Poznań
2. 271353 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 189086 | Górnik Zabrze
5. 176033 | Śląsk Wrocław
  • Odpowiedz
#mielec #kiciochpyta #stalmielec

Dzień Dobry rodacy

Pytanie proste, gdzie zaparkuję w miarę bezpiecznie obok stadionu Stali Mielec? Widziałem, że właściwie każda uliczka boczna przy stadionie jest parkingiem, jednak na wielu jest też zakaz wjazdu "poza mieszkańcami". Oni to w ogóle sprawdzają? Interesują mnie bloki na Spółdzielczej/Kussocińskiego/Kopernika, bo by były najbliżej. Jednak z drugiej strony są to też bloki przy sektorze gości, więc boję się że może
KitchenBanana - #mielec #kiciochpyta #stalmielec

Dzień Dobry rodacy

Pytanie proste,...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KitchenBanana jak będziesz w miarę wcześnie może znajdziesz miejsce obok stadionu ale moim zdaniem najlepiej zaparkować na sportowej i przejść się te 500 metrów https://maps.app.goo.gl/tASR3tBXCEfyjfzm8?g_st=com.google.maps.preview.copy. Na blokach też możesz parkować chyba że masz blachy RT/RST/RDE ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i byle na miejscach a nie po chodnikach trawnikach bo może miejska sypać mandaty ale tak to żadnych stref parkowania nie ma
ooopanie - @KitchenBanana jak będziesz w miarę wcześnie może znajdziesz miejsce obok ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
Suma kibiców w sezonie
1. 292457 | Lech Poznań
2. 252947 | Legia Warszawa
3. 189485 | Pogoń Szczecin
4. 178253 | Górnik Zabrze
5. 167163 | Widzew Łódź
  • Odpowiedz
Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2

Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
SpiderFYM - Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkich chętnych, zapras...

źródło: 678f58eff388d

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Suma kibiców w sezonie
1. 261915 | Lech Poznań
2. 228778 | Legia Warszawa
3. 164330 | Pogoń Szczecin
4. 144917 | Jagiellonia Białystok
5. 143138 | Śląsk Wrocław
  • Odpowiedz
  • 8
Suma kibiców w sezonie
1. 233661 | Lech Poznań
2. 203657 | Legia Warszawa
3. 146372 | Pogoń Szczecin
4. 131411 | Śląsk Wrocław
5. 130338 | Jagiellonia Białystok
  • Odpowiedz
Dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie mamy rekordu, nawet rekordu sezonu.

#ilebyloludzi w 13. kolejce #ekstraklasa?
32648 Lech Poznań - Radomiak Radom (~27546 / 64%)
25188 Legia Warszawa - GKS Katowice (~25346 / 81%)
17454 Pogoń Szczecin -
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Suma kibiców w sezonie
1. 192825 | Lech Poznań
2. 177421 | Legia Warszawa
3. 132569 | Pogoń Szczecin
4. 118507 | Śląsk Wrocław
5. 113249 | Jagiellonia Białystok
  • Odpowiedz
Niedziela wieczur i humor zepsuty, bo 2 tygodnie przerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na pocieszenie wrzucam testowo pełne pary meczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ilebyloludzi w 11. kolejce #ekstraklasa?
24368  Lech Poznań - Motor Lublin (~26696 / 62%)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do trzech razy sztuka, tym razem wpis w niedzielę.
* Wrzucam jeszcze raz, bo zdublowałem frekwencję Lecha z poprzedniej kolejki, porządek musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ilebyloludzi w 9. kolejce #ekstraklasa?
34285  Lech Poznań (~27162 / 63% #lechpoznan
22371  Górnik Zabrze (~19813
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
* Błąd wynikał z tego, że zawsze zostawiam sobie na wzór jedną linijkę na górze i zapomniałem jej skasować,
soreczka za podwójne wołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz