@Ilovestripes: Siemx :) Najlepsze jest to, że kiedy już pod koniec tygodnia uda Ci się przestawić organizm to wrócisz na poranną zmianę... No i też mam ostatnio całe dnie takie zdupcone, wiem o czym mowa ;)
  • Odpowiedz
@Rapidos: no jutro 11-19, a w sobotę 8-16. O ile wpadam na 8 jest porządne zajęcie albo robię powoli do 12 a potem się rozkręca, tak o 11 kręcę się i kombinuję co tu robić żeby nóżką nie machać na kamerach :/ daj Ty spokój. Dużo by opowiadać jak to tam na poczcie bywa ;)
  • Odpowiedz