via Android
  • 1
@marugrab tu i na Ali gwarancja chińska, ale na Banggood pewniejsza, sklep działa wiele lat i jest pewny, a gwarancja sklepu z Ali to fikcja (o ile będzie jeszcze działał za kilka miesięcy).
Ten oczyszczacz daje radę do 48m2, Pro do ok 60m2, a kosztuje sporo więcej. Zależy od mieszkania.
Ten z Banggood jest na stanie i wysyłają, za ok 2-3tyg powinien dojść.
  • Odpowiedz
Mi9t czy Mi9t Pro? ( ͡º ͜ʖ͡º) Snap 730 czy jednak 855?
265.99$ czy 345.99$ ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam mam od około 2 miesięcy Xiaomi Mi9t (nie PRO) 6/128GB i jestem bardzo zadowolony.

W wersji PRO mamy przede wszystkim dużo szybszego Snapa 855 (w wersji standardowej Snap730, wydajność na poziomie ok 60% flagowego). Mi9t Pro obsługuje szybsze ładowanie (27W vs 18W, choć w zestawie w obu
sebekss - Mi9t czy Mi9t Pro? ( ͡º ͜ʖ͡º) Snap 730 czy jednak 855?
265.99$ czy 345.99$...

źródło: comment_a9svBKjDxteEl0EK4kqspQTefAkRrSz6.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie gram w gry i uznałem, że wystarczy mi słabsza wersja.


@sebekss: Tyle, że nawet do gier 730 jest wystarczający... Dla kogoś kto zmienia telefon raz do roku to radziłbym wersję zwykłą, ale dla kogoś kto zmienia telefon co 3-4 lata to brałbym z 855, bo wydajnościowo spokojnie te parę lat nie będzie odstawał od innych telefonów.
  • Odpowiedz
@sebekss:
1. Były Alfawise za 6.99/7.99 USD - ten sam produkt
2. Trzeba wysuszyć miejsce styku górnej części pojemnika z dolną częścią dozownika przed skręceniem. Inaczej woda może dostać się do baterii.
3. Im gęstszy płyn, tym głośniejsza praca. U siebie masz zbyt rzadki
Ogólnie dobry produkt, choć nie mam porównania do innych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mrOlii nie będę ściemniał, że gwarancja jest taka jak w Polsce. Ale jest do zrealizowania. Sklep daje 2lata gwarancji przy zakupie z polskiej strony Gearbest (link z wpisu to właśnie polska strona sklepu). Najczęściej proponują częściowy zwrot kasy na naprawę w kraju. Ewentualnie wysyłka towaru na naprawę do ich serwisu w Hiszpanii.
  • Odpowiedz
Xiaomi Amazfit GTR 42mm - Unboxing i pierwsze wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu wersja 47mm
Zapraszam do krótkiej prezentacji najnowszego smartwatcha Amazfit. Jakby co pytajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Amazfit GTR to najnowsze dziecko marki Amazfit, po znanych zegarkach Pace, Stratos czy Verge. Występuje w dwóch odmianach, 42 i 47mm. Ja mam wersję 42mm
sebekss - Xiaomi Amazfit GTR 42mm - Unboxing i pierwsze wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu wersj...

źródło: comment_vo9jVKSyaY2MuWRIzgafCScx0cm5gTcO.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recenzja odkurzacza pionowego Xiaomi Jimmy JV83
Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na rynku. Duet doskonały z Roborockiem s6
Polecam bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie w domu główną robotę wykonuje odkurzacz automatyczny - najnowszy Xiaomi Roborock s6 ( tu moja recenzja ), ale Jimmy JV83 to niewątpliwie świetne jego uzupełnienie i nigdy mnie nie
sebekss - Recenzja odkurzacza pionowego Xiaomi Jimmy JV83❗
Najlepszy odkurzacz jaki ...

źródło: comment_pzKXULy3yUjgwF7BJ0yx5CdhQWFUTHXa.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebekss: V9 ma 3 biegi
Jeszcze mi się nie zdarzyło go wyczerpać tak żeby świeciła tylko jedna dioda na baterii. Chyba, że odkurzasz nim cały dom 200 metrów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jmyung mam czarny, srebrny znam z opinii, tez znajomych, którzy mieli oba. Srebrny można dostać z kuponem za ok 90$.

Z tego co mówili, srebrny sdb2 ma głębszy bass, ale na sdb1 można słuchać na max bez większych zniekształceń, natomiast na sdb2 przy muzyce z dużą ilością basu, było konieczne przyciszenie. SDb1 też może włączac i wyłączać się razem z TV, a w srebrnym tego chyba nie ustawisz.
@n_____S zgadzasz
  • Odpowiedz
@sebekss: niby jest napisane że ten SDB2 też ma smart power mode i na YT w recenzji też ktoś mówił że się włącza/wyłącza automatycznie. Ale kłócić się nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebekss: wiadomo, Ty jesteś tylko rzetelnym i w pełni obiektywnym reflinkarzem, pozdro


I tu się zgadzam z @PNEUMA40

Dopłata 250-300zl do op7 jest bardzo opłacalna. Za kilka dni się pojawi kupon na op7 i będzie zachwalanie op7.
  • Odpowiedz
@sebekss: W sumie to chyba obok mi9 najbardziej udany telefon Xiaomi. Choć dla mnie większa bateria jest ważniejsza niż takie ładowanie indukcyjne, więc powiedziałbym nawet, że przegania mi9.
  • Odpowiedz