Cześć, nie postuję tu za często, a tym bardziej na tym tagu. Na codzień pracuję w startupie zajmującym się tworzeniem wirtualnych spacerów za pomocą telefonu - jest to spora nowość na rynku, obecnie sensownie to działa tylko na płatnym Matterporcie. Czy ktoś chciałby sobie potestować? Obecnie działają zdjęcia sferyczne i pracujemy nad efektywnym łączeniem ich w spacery, prawdopodobnie pod koniec tygodnia będziemy mieć działający i w pełni sprawny kreator spacerów. Zapraszam na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może!

Czołem Mirko, jesteśmy Vulpo.pl i zajmujemy się personalizowanymi plakatami na okoliczności różne.

W naszym #rozdajo możecie wygrać dowolny wzór z kategorii Mapy Miast w formacie A2. Jak widzicie na przykładzie, nie tylko wielkie metropolie prezentują się okazale na naszych plakatach – nawet malutka Stara Białka potrafi wyglądać przeuroczo!

VulpoPL - Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może! 

Czołem Mirko, jest...

źródło: comment_1626167196ITMcdEP2tosH1pVpPaajaV.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Citibank podbija stawkę i w nowej promocji oferuje telefon Xiaomi Redmi Note 9 3GB+64GB w zamian za wyrobienie karty i opłacenie nią zakupów na kwotę 1000 zł. Ostatnio "rozdawali" Redmi 9 ;) #zarabiajnabankach




#banki #bank #promocja #promocje #okazja #okazje #citibank #konkurs #oszczedzanie #redmi #xiaomi #
ZarabiajnaBankach - Citibank podbija stawkę i w nowej promocji oferuje telefon Xiaomi...

źródło: comment_1626167231dwaUppCPCFmjZsDhM0T1mM.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!
W nawiązaniu do tego wpisu - który na marginesie okazał się mega klapą - chciałbym Was ponownie zaprosić do badania naukowego prowadzonego w ramach projektu https://clarin.biz

Za udział dostajecie kartę podarunkową 50 zł do Allegro (Empiku już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Więc takie trochę #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co trzeba zrobić? Przez godzinę należy udawać klienta dzwoniącego na infolinię banku, przychodni, elektrowni itp. Rozmowy
grazka_KWTW - Hej! 
W nawiązaniu do tego wpisu - który na marginesie okazał się mega...

źródło: comment_1626106161pFjuLy4q7tVs9cm0KiBHKJ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomóżcie polskiej nauce!


@grazka_KWTW: Z poprzedniego wpisu wynika, że tworzycie bota do połączeń marketingowych dla różnych firm, fotowoltaiki, odkurzacze, pościel, garnki. Serdeczny środkowy palec.
  • Odpowiedz
właśnie kiedy będziesz chciał coś załatwić w banku czy urzędzie.


@grazka_KWTW: Kiedy chcę coś załatwić w banku czy urzędzie tak bardzo że aż tam dzwonię zamiast się po prostu przeklikać przez ich stronę to znaczy chcę i muszę gadać z człowiekiem a nie automatyczną sekretarką, nie ważne jak ładnie ją nazwiecie. "Systemy dialogowe" to przekleństwo dzisiejszego świata na równi z hindusami na anglojęzycznych infoliniach. Jedynym powodem dla ich istnienia są
  • Odpowiedz
System , niczym natura, swoimi regulacjami tworzy wrogość.
"Mijamy się lub żyjemy tu w symbiozie.
Ty zarobisz na mnie ja na Tobie zarobię"
Niestety symbioza nie w każdym przypadku.
Jak przeświadczony o tym , że robi dobrze sprzedawca.
Jak ściągający go urzędnik gisu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Palexpres: Ja i poezja? Jedyne co z poezji pamiętam to jak majestatycznie poleciałem przez kierownice na rowerze. Takiego mordo-lądowania to jeszcze nie miałem. Wyglądałem jak rambo, ale moja mama wolała to nazywać kamuflażem leśno-bojowym. ( ͡º ͜ʖ͡º)


  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś przyszedłem do użytkownika @Drill w dniu ślubu jego córki i poprosiłem żeby zabijał... No, może nie do końca, bo tylko zaplusowałem jego #rozdajo tutaj. Co mnie zaskoczyło, okazało się, że wygrałem. Co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło, konsola do mnie dotarła. Pomyślałem wtedy, że pewnie zepsuta. Ale nie! Działa! I obiecałem koledze, że go będę chwalił po odpustach. A, że we wtorek Dzień Frytek, to dziś z
George_Stark - Kiedyś przyszedłem do użytkownika @Drill w dniu ślubu jego córki i pop...

źródło: comment_1626034576QvnEu1z4fFkMWISCjaVZAP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie potrafię znaleźć pewnego starego filmu młodzieżowego! Pamiętam, że widziałem go dawno temu w polskiej telewizji. Główni bohaterowie to dwaj młodzi chłopcy, którzy interesowali się magią. Głównym elementem byl czarny kogut, który złożył czarne jajko - w jajku znajdował się pierścień, który spełniał życzenia, kiedy okrecilo się go wokół palca. Raz, kiedy koleżanka recytowała wiersz poprosili by odleciała i nikt nie potrafił ściągnąć jej na ziemię. Pierścień potrafił nawet przywrócić kogoś do
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W imieniu mojego różowego paska, chciałem zorganizować #rozdajo: do wygrania kolczyki z żywicy robione technologią UV z zatopionymi niezapominajkami, które widoczne są w załączniku.
Warunkiem wzięcia udziału w rozdajo jest zaplusowanie tego wpisu - tyle i aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro w okolicach godziny 20:00 wśród plusujących zostanie wylosowany zwycięzca przez mirkorandom / mirkolos - informację o losowaniu
Ushguli - Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W ...

źródło: comment_1626010471fhJXQebWOwSqF5AXTiNwvt.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 96
@Ushguli ode mnie tylko mała przestroga:

Niech różowa naprawdę uważa na żywice UV. Bardzo dobrze wentylowany (duży!) pokój to minimum, najlepiej do tego porządna maska lakiernicza.

Dla użytkownika nie ma żadnego zagrożenia bo dostaje żywice już stwardniałą, ale sam proces wiązania w szczególności żywicy UV jest mega toksyczny i serio trzeba na to uważać, szczególnie że przy rękodziele nie używa się paru gram jak przy paznokciach.

No i szczere powodzenia z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach