@kot1401: No trasa 1sza klasa :) Zamierzam się wybrać do Katowic na Ligotę i ciekawą alternatywę mi podpowiedziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nirguna: Jak to nie do nagrywania super wyczynów. A zapierdzielanie jak trup pod wzniesienie, potem jazdy na krawędzi z górek, akcje na prostej. No i nagrywanie ładnych dziewczyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz