Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Za chwilkę zaczynamy live stream EPT Londyn ( ͡º ͜ʖ͡º) Dominik Pańka trafił bardzo interesujący stolik. Wszystko do poczytania i do oglądania u nas: http://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/87555/
#poker #ept #londyn #pokerstars
#poker #ept #londyn #pokerstars
- 0
@PokerStrategyPL: ilu ich zostało?
- 2
- 1
@MarekKillerMirek: @okularr: Na telewizyjnym bedzie Victoria Coren. Johnny Lodden, Theo Jorgensen i Panka na 2nd feature table
- 0
@okularr: Czekam niecierpliwie :)
- 1
- 1
@polik95: Nie mam Cię na czarnej. Nie pytam o radę bo na FTP sam zbudowałem od zera rolla na NL10 spokojnie, a nie chce na starsy wpłacać, żeby first depo nie marnować. Np teraz bym grał micro, żeby coś rozbudować (spokojnie o moje umiejętności się nie martw, czasami tylko mindset kwiczy, ale jest z tym coraz lepiej) i szkoda byłoby first depo na jakieś micro marnować. Brakuje mi jakieś 300 VPP
- 0
to nie ode mnie tylko @ziarna_dyni
Nudziłem się trochę wczoraj, więc postanowiłem pograć trochę w #poker. Graczem jestem kiepskim, ledwo bo ledwo ale całe szczęście na bardzo mały plus cały czas. Wczoraj niestety gra nie kleiła się kompletnie. Gdy szykowałem się do zakończenia postanowiłem rozegrać ostatnią rękę (27s) wbrew jakiejkolwiek logice. Na turnie spadł mi kolor przeciwnikowi strit. Koniec końców zwyzywał mnie od debili, co oczywiście jest w pełni uzasadnione ( ͡° ͜ʖ ͡°
- konto usunięte
- konto usunięte
- krisLS
- xeperek
- Rzuku
- +1 innych
czy ktoś ma jakieś logiczne wytłumaczenie, dlaczego w grze w pokera online tak często widuje się chore rozdania, w których każdy ma coś na flopie, podczas gdy w grze na żywo dość często sam as zbiera pulę?
Kiedyś myślałem, że wynika to z większej ilości rozdań i tego, ze sie te "chore" rozdania bardziej zapamiętuje, ale im więcej gram w pokera na żywo, tym zauważalna róznica w dystrybucji kart jest większa.
Jak
Kiedyś myślałem, że wynika to z większej ilości rozdań i tego, ze sie te "chore" rozdania bardziej zapamiętuje, ale im więcej gram w pokera na żywo, tym zauważalna róznica w dystrybucji kart jest większa.
Jak
@dzikireks: Napisałeś, że sam nie grasz online, a tylko widujesz chore rozdania u kogoś innego. Porównaj sobie ilość Twoich rozdań rozegranych live z liczbą rozdań rozegranych online w przestrzeni wszystkich mirków/Twoich znajomych czy tam, gdzie widzisz bad beaty. Jestem pewien, że Twoje rozdania to < 1% drugiej opcji. Online gra się więcej i analogicznie jest też więcej chorych rozdań.
A co do tego, że roomy podkręcają licznik to zgodziłbym się tylko
A co do tego, że roomy podkręcają licznik to zgodziłbym się tylko
- 3
Bo na zywo gram od jakichś siedmiu lat, z czego pięć bardzo intensywnie: przyjmując średnią 5 turniejów na zywo tygodniowo x 2000 dni, daje mi to jakieś 10tysięcy turniejów, więc raczej mam porównanie.
@dzikireks: Przeczytaj to jeszcze 2 razy i zastanów się, czy dobrze wykonałeś obliczenia, bo mi raczej wychodzi, że przez 7 lat grając 5 turniejów tygodniowo, to wychodzi mniej, niż przeciętny regulars gra online każdego miesiąca :)
- 1
@polik95: nie trać czasu na WSOPy i inne badziewia
- 0
znacie jakieś ebooki o pokerze?
- 10

- 3
Cashówki są zajebiste. Wyrabiam bonusa do pierwszego depozytu na P*.fr, a tam przez pierwsze 1000 rąk standardowo KK nadziane pod callujące preflop AA, strit 6789T przegrany z J9o, które raisowało z UTG i callowało z gutshotem 3 strity, TJs allin na flopie QKA vs AK, które dostało fulla na turnie, set < kolor z flopa, strit z flopa vs kolor na river itp :D Ludzie, którzy to wytrzymują i utrzymują się z
- 1
- 1
@Sickstee: Weź pod uwagę, że na cash dużo częściej dostaniesz floata luźnego jak masz leaka w postaci cbet 90/40/10 z x/f na turnie 80%. Poza tym taki float z backdoorami jest całkiem częsty. Ja dzisiaj przegrałem QJ na T8s, na flopie KT9 rainbow i bet potami (x/r na flopie), bet na turn i dostałem donka na river z backdoor flushem. Był on tak nieprawdopodobny, że opłaciłem.
#poker #pokerstars
Mirki, chciałem dokonać pierwszej wpłaty, dostać bonus 20$ i rozkoszować się darmową kasą. Przy wpisywaniu kodu mam jednak taki komunikat:
Nie za bardzo wiem o co chodzi. Jak myślicie, warto pisać np. do supportu, czy po prostu potraktowali mi za pierwszą wpłatę 2$ od pokerstrategy, ewentualnie jakieś przesyłanie pieniędzy na
Mirki, chciałem dokonać pierwszej wpłaty, dostać bonus 20$ i rozkoszować się darmową kasą. Przy wpisywaniu kodu mam jednak taki komunikat:
Wpisany przez Ciebie kod bonusowy jest nieważny lub nie zostały spełnione warunki promocji, np. minimalna kwota wpłaty. Prosimy spróbować ponownie.
Nie za bardzo wiem o co chodzi. Jak myślicie, warto pisać np. do supportu, czy po prostu potraktowali mi za pierwszą wpłatę 2$ od pokerstrategy, ewentualnie jakieś przesyłanie pieniędzy na
- 1
@Wojt_ASR: pewnie, że napisz. Nic nie tracisz, a dowiesz się o co chodzi.
Druga część kołczingu Dominika Pańki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Film od brązu -> http://pl.pokerstrategy.com/news/content/87566/
#poker
#poker
- thomasho
- Toluvel
- kiepski_nick
- konto usunięte
- Saylar
- +3 innych
@PokerStrategyPL: Co tam Pańka, załatwcie lepiej drugą część kołczingu z Adamem Szalakiem.
@PokerStrategyPL: w poprzedniej części dźwięk był lepszy. Tutaj jest trochę słabo.
- 11
- Qbaz
- TheSocialOne
- Minieri
- xeperek
- pan_tu_nie_stal
- +6 innych
Mirki - zachęcamy do rejestracji w naszym turnieju o Iphone 6 + 300$. Wśród pierwszych 20stu osób, które spełnią warunki https://www.facebook.com/events/342131769301974/ rozlosujemy nagrody o łącznej wartości 1000 pln. Ważne - nagród jest 20 ;) Turniej jest płatny, natomiast osoby, które nie chcą wpłacać, a chciałyby zagrać - prosimy o kontakt na priv!
Warunki:
- przejdź w ww. wydarzenie i postępuj zgodnie z warunkami
- napisz nam Twój nickname z wykopu oraz
Warunki:
- przejdź w ww. wydarzenie i postępuj zgodnie z warunkami
- napisz nam Twój nickname z wykopu oraz
- 1
@Saylar: Melduję się.
- 1
@Pokerbreak: ja też gram - mój nick:AgataMloda
Wczoraj został rozegrany Dzień 1A Main Eventu EPT Londyn. Sześciu naszych awansowało dalej. Ciekawe jak będzie dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/87555/
#poker #ept #pokerstars
A na zdjęciu Janek Przysucha, który wygrał UKIPT London Cup. Towarzyszą mu Paweł Brzeski i Kuba Michalak ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#poker #ept #pokerstars
A na zdjęciu Janek Przysucha, który wygrał UKIPT London Cup. Towarzyszą mu Paweł Brzeski i Kuba Michalak ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
- polik95
- Toluvel
- guarani
- micky1
- konto usunięte
- +1 innych
@PokerStrategyPL: dobre i to
@PokerStrategyPL: Czo ten Olor światowiec!
- 3
- 4
- 1
#poker
Mam często dylemat w turniejach bez ante, będąc na BTN / SB. Mam za sobą dwóch nitujących shortów (4-8 BB, czasami mniej). Sam jednak trzymam jakieś 63o, 82 czyli totalny crap. Ewentualnie Q4. Mam powiedzmy 12 BB. Czy z takimi rękami próbować w ogóle kraść? Minraise / fold wygląda tragicznie. Przy pushu mam 60% w przypadku calla, że stracę np połowe swojego stacka a fold wydaje się najlepszą opcją, z tymże
Mam często dylemat w turniejach bez ante, będąc na BTN / SB. Mam za sobą dwóch nitujących shortów (4-8 BB, czasami mniej). Sam jednak trzymam jakieś 63o, 82 czyli totalny crap. Ewentualnie Q4. Mam powiedzmy 12 BB. Czy z takimi rękami próbować w ogóle kraść? Minraise / fold wygląda tragicznie. Przy pushu mam 60% w przypadku calla, że stracę np połowe swojego stacka a fold wydaje się najlepszą opcją, z tymże
@Fajka: zależy imo czy bycie itm Cię satysfakcjonuje, czy będziesz walczył o ft. Jak FT to bym puszowal z Q4s, bez raisow, pakuj stacka. Z crapami odpuszczaj, jedno okrążenie kosztuje Cię tylko 1,5bb. Jak bycie itm jest spoko to fold any, chyba że jakieś premium.
#januszepokera bo nie wiem a się wypowiem
#januszepokera bo nie wiem a się wypowiem
#!$%@? aplikacja mobilna starsow. Jakims #!$%@? cudem zamiast zagrac spin&go za $3 zagralem za $15. Do wygrania $30. Ok jakoś idzie dostaje AK wchodze all in, koleś sprawdza ma T9 oczywiście na riverze musiała spaść #!$%@? 9. Boze jaki #!$%@? jestem
#pokerowyboldupy #poker #gorzkiezale
#pokerowyboldupy #poker #gorzkiezale
- 0
- 2
@polik95: no i teraz najlepszym wyjściem jest wpłacić 10$ "żeby się odkuć". Powodzenia z takim BR i podejściem do gry :p
Zastanawialiście się co odgrywa kluczową rolę w pokerze? Według najnowszych badań jest to stabilność emocjonalna. http://bit.ly/1vmaaMY
#poker #wykoppoker
#poker #wykoppoker
@Pokerbreak: Też tak myślę. Mam sesje, że jak widzę trafienie KK na AA to się tylko śmieje że miałem pecha a mam takie (już coraz rzadziej) że leci soczysta #!$%@?. Zazwyczaj to ta pierwsza jest na plus :)
@Pokerbreak: to juz wiem dlaczego przegrywam
@Sickstee: VoytX będe Cie śledził :>
@TakiWlasnieJestem: dobra nie ogarniam nic z tego co napisałeś




























#poker