Kocham starsy, kolejny raz zająłem drugie miejsce w turku bo AK<AQ innym razem AQ<AJ. I znowu dostslem 7$ mniej.
#p---r
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cactusek:
Dzięki.
Sprawdziłem to Jivaro i jak dla mnie bezużyteczne. Jeszcze to, że tylko 3 staty są bym przełknął ale brak jakichkolwiek podsumowań/wykresów i brak możliwości podglądu ręki w formie tekstowej to gruba przesada. No chyba, że jestem ślepy i gdzieś to jest.

A jak wygląda sprawa z roomami? Cześć z tych mniejszych sieciowych na których kiedyś grałem już nie istnieje, zmieniła nazwy. Z większych widzę, że P* połączyło się
  • Odpowiedz
Jest jakiś program podobny do Holdem Managera ? Bo mi się ostatnio demo skończyło.
#p---r
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak zawsze dochodzić do końca czasu by z min. cashować turek u Jcarvera ( ͡º ͜ʖ͡º)
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nienawidzę shortów. Byłem sobie bigstackiem w późnej fazie i postanowiłem all-inować vs limperzy co mieli po kilka bb w stacku. Najpierw nadziałem się na JJ, potem na AK, a na końcu na KK, w międzyczasie kilka przegranych flipów. Teraz sam jestem shortem, więc cóż mógłbym dać przeciwnikom, jeśli nie resztę mojego stacka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#p---r
d.....r - Nienawidzę shortów. Byłem sobie bigstackiem w późnej fazie i postanowiłem a...

źródło: comment_7MHAypQBJgDxAVKEGiOT4gjqVes8bPS2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj troche pograłem zooma i wyszedłem na lekki minus. Dlatego mam do was pytanie, jestem poczatkujacy i powinienem poprostu duzo grać i wygrana przyjdzie z czasem czy bardziej skupic sie na poradnikach ?
#p---r
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gladias: speedpokery zoomy snapy i inne gówna to zło jako początkujacy gracz nie masz szans tam wygrywać bo większość ciebie dominują bazą rąk oraz zrozumieniem co znaczy cierpliwość na tym czymś .
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: grasz i ogrywasz początkujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po statystykach wejść, podbić, 3 betów preflop jesteś w stanie ustalić zasięg rąk przeciwnika, a potem na flopie po zachowaniu czy coś doszło, choć z reguły gra się cbet to ważne też np. jak duży.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rosyjski_uczony: wiekszych bzdur to juz dawno nie widzialem. Po prostu bardziej zapamietujesz te bolesne porazki, a wygrane spoty zapominasz, bo "ci sie nalezala wygrana". Ciesz sie ze ktos gra 49o, bo dzieki takim ludziom zarabiasz
  • Odpowiedz