via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Magadanka: ło pani o czesaniu to nawet nie mów... Ile żali wylewa jęczeniem, przecież to katorga! Jeszcze trzeba przez 10 minut stać w miejscu, toż to nie przystoi
  • Odpowiedz
Dobra, paczka jest i u mnie! #pokapake
Zacznę od listu bo tu Mireczku się postarałeś. Porządnie napisany i do tego ładnym pismem (wnioskuje, że to robota różowegopaska), ładnie opisane co dostaje i dlaczego, przybliżył mi trochę sylwetkę anonimowego Mikołaja, ale ofc nie wprost, lekkie wskazówki kim jesteś i jak Cię znaleźć na wykopie. Chwila przemyśleń, kojarzenia co z czym i gdzie (miałem przed oczami zdjęcia podwórka które wrzucasz, ale nicku nie
empe12 - Dobra, paczka jest i u mnie! #pokapake
Zacznę od listu bo tu Mireczku się p...

źródło: comment_1608733607XoSoPk9QikFe2bJWGOwHvb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach