#randomanimeshit #wakamatsu372 #originalcharacter #anime #pixiv p

Ostatnio szukałem nowych piosenek, bo ileż można słuchać jedno i to samo. I cholerka trafiłem na kolejny ciekawy zespół i kawałek (ʘʘ)

NEMOPHILA - OIRAN

Od 1:13 ta linia i śpiew jakoś strasznie mi się podoba ()
Na YT wersja jest trochę hmm mniej dopracowana? Na Spotify brzmi to o wiele lepiej :D

A co
źródło: comment_1620120846UrXBFbSBAXx7IA9okkRClQ.jpg