@phaxi: to jest skandal, że nie ma już kajzerki, która jako jedyna ze śniadaniowego menu była nie tylko zjadliwa, ale obiektywnie pyszna. Nie wiem co za dzban na to wpadł, żeby usunąć jedną smaczną rzecz z menu xD
  • Odpowiedz
@phaxi
Woda mineralna, dużo owocowych rzeczy, a owoce mają dużo witamin. Rzeczy miętowe, a mięta jest dobra ma brzuszek. Mleko bardzo zdrowe swojskie od krowy w kartonik nalane.
Zielona herbatka oczyszcza z toksyn. I orzechy, też zdrowa opcja. Zazdroszczę tyłu zdrowych pomysłów na przekąski :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach