@adsz65:
Gra wygląda niedużo lepiej niż wcześniejsze części. Ale grafikę jeszcze można przeboleć. Z przecieków wynika że rozgrywka też słabo. Nie dziwi cię że premiera już za rogiem a praktycznie nie pokazali żadnego porządnego kawałka gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#pcmasterchuj - zapraszam do nowego tagu. Niech te cwele wiedzą, że czas pctów kończy się i konsole to jedyne słuszne urzadzenie do grania. A jak tak kochają pcty to niech odpalą The Last of Us - prawdopodobnie najlepszą grę jaką ujrzał świat.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach