@podobno_mialem_multikonta: coraz lepsze te materiały. Muszę stwierdzić że teraz mocno wyczekuje kolejnych odcinków i za każdym razem się nie zawodzie, a te wywiady z ekspertami to było wow. Super byłoby kiedyś zobaczyć studio gdzie np. pan Sokół i pan Biały wprowadzają nas do wyścigu, szykują sporo materiału, stawiają tezy i spokojnie nam wykładają wszystko. Potem wjeżdża Boro i oglądamy wyścig. Potem ew. obecna ekipa eleven niech lata z mikrofonami za
  • Odpowiedz