Pod warstwą piasku: #f1 #kubica #echapadoku #panszafa
Autor
Najnowsze
Archiwum

podobno_mialem_multikonta
- 5


KemezrpAkwils
- 1
@podobno_mialem_multikonta: witam, jaka pogoda w Sanoku bo w Rymanowie łeb urywa

podobno_mialem_multikonta
- 1
@KemezrpAkwils: Wieje jak 150.

@podobno_mialem_multikonta: siusiak w rękę i oglądamy ale czemu nie zrobiłeś analizy alpine?
Komentarz usunięty przez autora

@MaxVerstapen: ale beka chłop nawet nie wie jaki teraz jest miesiąc a mi tu będzie bolidy analizował
- 7
@podobno_mialem_multikonta: coraz lepsze te materiały. Muszę stwierdzić że teraz mocno wyczekuje kolejnych odcinków i za każdym razem się nie zawodzie, a te wywiady z ekspertami to było wow. Super byłoby kiedyś zobaczyć studio gdzie np. pan Sokół i pan Biały wprowadzają nas do wyścigu, szykują sporo materiału, stawiają tezy i spokojnie nam wykładają wszystko. Potem wjeżdża Boro i oglądamy wyścig. Potem ew. obecna ekipa eleven niech lata z mikrofonami za

@podobno_mialem_multikonta: tvp chyba nic nie płaci patrząc na ten telewizor
- 3

@podobno_mialem_multikonta: nie chce




- 1
@milosz1204 Fach pełną gembom.

@podobno_mialem_multikonta: ten tytuł xd
- 5
@MaxVerstapen: To choć głodny!!1!
Kwalifikacje w piątek, krótki wyścig w sobotę i właściwy w niedzielę? Taki jest plan... #f1 #echapadoku #kubica #panszafa

@podobno_mialem_multikonta: siusiak w łapę i nie oglądamy
- 1
@MaxVerstapen: -1

@podobno_mialem_multikonta: Niby o równość walczy, a jak w Williamsie bolidy nie były ruwne to słowem się nie zająknął. Napisz mu maila, może się wytłumaczy.
- 1
@podobno_mialem_multikonta: Ty jako stuprocentowy antypowrutowiec on jako krol powrotu.
A moze fame mma?
A moze fame mma?

- 0
@podobno_mialem_multikonta: a ostatnio nie miał być rich energy alpine czy cos takiego gadałeś

Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora

McLaren MCL35M odpalił po raz pierwszy, Tsunoda i Sainz nabijają kilometry, a Vettel coś zyskał, ale też coś stracił: #f1 #echapadoku #kubica #panszafa

@podobno_mialem_multikonta: Vettel stracił - włosy
- 1
@podobno_mialem_multikonta: bedzie analiza techniczna fryzury vettela?

- 9
- 4

- 15
@Detektowizjer: Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem.
- 4
@Detektowizjer: dokuadnie, nie trawie goscia
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
@Jontek6: Biorę to za komplement.













