#off, #out... ognisko. Co tydzień łażę na tą pieprzoną działkę... przemierzam kilometry, przemierzam pola i dzielnice by usiąść na godzinę i wypić parę drinków.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#off, #out... #praca... Dzisiaj trochę dłużej niż zwykle, ale spokojnie... coś wymyślę, wczoraj wystawiłam tabliczkę "Zaraz wracam" i polazłam do domu! :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach