@OSH1980: tak najprościej było by użyć porządnego konwertera VGA > HDMI + grabbera Avermedii czy innego popularnego shitu. Do tego kabel przepuszczający Amigę na VGA. C64 wymaga większych nakładów.
  • Odpowiedz