No to dziś drugi stream z Heroes of Might and Magic! Uwaga: gram w wersję niemiecką!
#oshgra #heroes #stargry #retrogmaing #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
#oshgra #heroes #stargry #retrogmaing #strategie
https://www.twitch.tv/osh1980
Wszystko
Najnowsze
Archiwum



















Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#oshgra #heroes #stargry #retrogmaing #strategie #niemiecki
https://www.twitch.tv/osh1980