W TVP Opole... Czy tylko mi ten cały festiwal kojarzy się z tym, że to jest taki relikt z czasów komuny, tylko teraz tam próbują wcisnąć jeszcze jakichś ryżych hyżych czy inne polskie "gwyjazdy" jednej piosenki z dofinansowaniem radia? xD #pytanie #kiciochpyta #opole
@stolec_prawdy: Nie wiem, tylko mi się przewinęło to boostowanie w publicznej, jakby tam cała zagraniczna śmietanka się zjechała, a nie "zwycienzcy mast bi de mjusik, mam talend, szanza na sugcez" i rozmrożona wściekła maryla xD
Czy tylko mi ten cały festiwal kojarzy się z tym, że to jest taki relikt z czasów komuny, tylko teraz tam próbują wcisnąć jeszcze jakichś ryżych hyżych czy inne polskie "gwyjazdy" jednej piosenki z dofinansowaniem radia? xD
#pytanie #kiciochpyta #opole