#opole

Nadal nie potrafię zdecydować, czy bardziej mi się podoba, czy bardziej mnie w-----a gdy się odezwie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ale niesceniczny koleś, wygląda jakby chciał już skończyć i uciec ze sceny #opole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żelka to był świętej pamięci pies mojej babci. Zmarła z 10 lat temu. Aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#opole
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#opole #muzyka Bros Mlekovita... xD brudne gary. Te całe Opole to mieszanka uczuc - na przemian nawet fajne wykonania a z drugiej strony to żenujące żarty patokabareciarzy i żenujące lokowania produktów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach