#opole orzech w towarzystwie takich „konferansjerów” jak Ola Szwed i krolikowski....żenada.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Kwasna_Ostryga
via iOS- 3
manny_lanny
- 2
@Kwasna_Ostryga: i pytanie dlaczego to nie Norbi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Ola Szwed negatyw.
#opole
#opole
- 1
Była Maryla?
#opole
#opole
#opole ja rozumiem, zmiana aranżacji...ale jak można z takiego utworu o tak waznym przekazie zrobić dyskotekę?
Nie wierzę, że śpiewają na żywo – to musi być playback
#opole
#opole
To jest skandal. Co to za wersja polskiej piosenki wszechczasów :(
#opole
#opole
Mieszka ktoś na 11 listopada lub bardzo bliskiej okolicy? Tak max do wiaduktu przy piastowskiej. #opole
- 0
@fspolczynnik porozmawiać z kimś, kto tam mieszka.
@Grysik ja nie
- 7
Może ktoś chciałby sobie zrobić DYI zgrzewarkę (np bardzo dobrze sprawującą się do blaszek ogniw 18650 itp) ?
Elektronika taktująca załączająca na 1 lub 2 takty sieci 50Hz przez triaka trafo "z gruuubym zwojem na wyjściu".
(google: DYI Spot welder microwave )
Wziąłem od chińczyka elektronikę "kit dyi 100A" x2, jedną sobie zrobiłem - działa świetnie. Mam w zapasie drugą oraz trafo z mikrofalówki (do przewinięcia/nawinięcia - jako dawca) - ale że pierwsza
Elektronika taktująca załączająca na 1 lub 2 takty sieci 50Hz przez triaka trafo "z gruuubym zwojem na wyjściu".
(google: DYI Spot welder microwave )
Wziąłem od chińczyka elektronikę "kit dyi 100A" x2, jedną sobie zrobiłem - działa świetnie. Mam w zapasie drugą oraz trafo z mikrofalówki (do przewinięcia/nawinięcia - jako dawca) - ale że pierwsza
źródło: comment_SLl7ZHbE6U1aLAryCDUfKipyPRyUCkeG.jpg
Pobierz#opole ''wielki artysta'' musi kraść dziedzictwo Franka Sinatry, jaką żenada
@marcel_pijak: aaa, jassne, dałem "odpowiedz wszystkim" ;-)
- 0
@marcel_pijak a Frank Sinatra amerykańską ''Lubię wracać tam gdzie byłem''
Część poetycka pokazuje jakość i wartość części pierwszej, czyli premier.
Przecież to jest taka przepaść kompozycyjno-tekstowa między nimi, że aż mi się smutno robi.
Osiecka, Młynarski, Grechuta...i wielu innych kompozytorów i twórców tekstów.
Przecież to jest dziura nie do zasypania.
#opole
Przecież to jest taka przepaść kompozycyjno-tekstowa między nimi, że aż mi się smutno robi.
Osiecka, Młynarski, Grechuta...i wielu innych kompozytorów i twórców tekstów.
Przecież to jest dziura nie do zasypania.
#opole
@dradziak: współczesną muzę kreują rozgłośnie rmf i zet.
Artyści chcą zarobić jak każdy Janusz, dlatego robią te g****,
zamiast robić fajne numery, które zagra jakieś niszowe radio czy Trójka... ale które będą wtopą finansową.
Artyści chcą zarobić jak każdy Janusz, dlatego robią te g****,
zamiast robić fajne numery, które zagra jakieś niszowe radio czy Trójka... ale które będą wtopą finansową.
- 1
@dradziak: ale to takie polaczenie wody z ogniem. Najpierw dwa dni komerchy i kiczu a,la TVN czy polsat a później godzina koncertu tej mitycznej misji TVP czyli krzewienia kultury. Ta część była wspaniała.
#muzyka #opole #aniakarwan #gdziestojuzslyszalem Moje małe śledztwo, bo gdzieś to już słyszałem. Jakieś inne pomysły? https://youtu.be/0RyInjfgNc4
https://youtu.be/Zt1AxMJdDac
https://youtu.be/u9sq3ME0JHQ z tą kojarzy mi się ta https://youtu.be/4zAThXFOy2c
https://youtu.be/Zt1AxMJdDac
https://youtu.be/u9sq3ME0JHQ z tą kojarzy mi się ta https://youtu.be/4zAThXFOy2c

Ale bezbek
#opole
#opole
Ten koncert byłby świetny, gdyby nie „żarty” tego aktorzyny między występami. Co to ma wspólnego z tematem koncertu?!
#opole
#opole
- 3
Mimo wszystko ta część festiwalu jest na wysokim poziomie.
#opole
#opole
@niemamnasmsy a co, opóźnia się?
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
O------i ranczo jakieś teraz
#opole
#opole
- 1
@Creative3000: Ważne, że kasa się zgadza.
















