Podsumowanie Opola. Debil w pedalskiej różowej piżamie śpiewa z idiotka która robi z siebie pośmiewisko ubierając się w różową folie od czekolady. Gratuluje #opole
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Osiedlowydiler
via Android- 7
- 0
Idą na rekord w dlugosci wystepu
#opole
#opole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Czy zadzwonił już ktoś po policję w związku z tym duetem?
#opole
#opole

jjnk
- 1
@Sl_w_k_1: Kwiatkowski i Rodowicz.
Sl_w_k_1
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@jjnk: nie zazdroszcze
- 8
ja pierd...e, ta znowu wyszła z formaliny i nie da ludziom spokoju, aż nie umrze
#opole
#opole
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Technologia kriogenizacji coraz lepsza.
#opole
#opole
- 0
Opole bez Maryli to nie #opole xd
- 0
jest Maryla!!!
#opole
#opole
- 0
Eh rozmrożona.
#opole
#opole
Co oni się tak szybko na scenie zmienili. W sensie że jeszcze Cugowski dobrze nie poszedł a tu już jingiel i Reni Jusis. W kontekście koncertu na żywo coś mi tu za szybko poszło.
#opole
#opole
- 1
@Creative3000: Cugowski bez odsłuchu i jaka forma wokalna. Wybitne wykonanie.
@dzieju41: Mógłby tak z 30 minut pośpiewać przynajmniej. Czuje niedosyt.
- 1
Weź się odkręć skoro jesteś zakręcona.
#opole
#opole
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@jjnk: XDDD REEEEEEE
- 0
Nie oczekujcie, że Stachursky zaśpiewa którąś piosenkę z Trylogii.
Będzie pewnie typ niepokorny i może coś nowszego jak kieliszki.
#opole
Będzie pewnie typ niepokorny i może coś nowszego jak kieliszki.
#opole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
U mnie za oknem jeszcze jasno a w Opole ciemność widzę, ciemność.
#opole
#opole
Kiedy będzie Dosko?
#opole
#opole
Kto im te stylizacje dobierał? Jakiś Stępień chyba.
#opole
#opole
- 0
@Creative3000: JA słucham trójki i dla mnie to jakieś tam powiedzmy nowości.
- 0
@dzieju41: Ja niezmiennie o kilku lat słucham RMFFM,tak mi się jakoś przyjęło.








