Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Kiedy powróci prawiczek92?
- Dzisiaj 25.0% (5)
- Nie interesuj się, bo kocej mordy dostaniesz 30.0% (6)
- A ty zazdrosny 20.0% (4)
- Ok oski 0% (0)
- Wróci jak sprawdzi reakcję 25.0% (5)
- 7
Ten cały @PlikCookie to zwykły diskordziak hipokryta, uważajcie na niego. On wcale nie sprawdza reakcji on teczkuje, to oski z dc jest. Do spodu z nim
#przegryw #odpad92 #mateuszkilarcontent
#przegryw #odpad92 #mateuszkilarcontent
- 1
@walicwasss: chory człowiek
@Adorator: rell
- 6
Mateusz Kilar sobie tworzy tu jakieś listy, stworzył oficjalnie frakcję "diskordziaków" wymieniając konkretnie kto do niej należy i pojęcia chłop nie ma, że sam sobie strzela tym w stopę, czy tam w tego zakapturzonego mnicha w osranych gaciach.
Oprócz tego, że on się po prostu boi, to myślę, że pewnie jest też zazdrosny.
Bo on nigdy nie potrafił zebrać wokół siebie (na dłużej) takich ludzi i nigdy to mu się nie uda. Łowi jakieś
Oprócz tego, że on się po prostu boi, to myślę, że pewnie jest też zazdrosny.
Bo on nigdy nie potrafił zebrać wokół siebie (na dłużej) takich ludzi i nigdy to mu się nie uda. Łowi jakieś
@Adorator: nawet nie trzeba być do tego discordziakiem
@Adorator: bardziej jest to smieszne że tych wszystkich discordziaków poznałam na jego serwerze xDDDD
@PlikCookie
@PlikCookie
- 5
Co to w ogóle ma być, do huja pana, że ja na jakiejś liście Kilara oficjalnie widnieję jako discordziak.
Jak ja nawet nigdy na diskordzie nie byłem i wyobraź sobie, panie Kilar, że nigdy o to nie pytałem a i nikt sam też nie proponował.
Wiem, że ty i to twoje kółko wzajemnej adoracji (to samo które kazalo mi wczoraj zostawić biednego TRUKELA w spokoju xD) tak uważacie, a to dlatego, że
Jak ja nawet nigdy na diskordzie nie byłem i wyobraź sobie, panie Kilar, że nigdy o to nie pytałem a i nikt sam też nie proponował.
Wiem, że ty i to twoje kółko wzajemnej adoracji (to samo które kazalo mi wczoraj zostawić biednego TRUKELA w spokoju xD) tak uważacie, a to dlatego, że
źródło: Screenshot_2026-04-02-02-08-11-802_com.android.chrome-edit
Pobierz@Adorator: to co on pisze a robi musisz cedzić przynajmniej przez dwa sita, a i to jeszcze natrafisz na jakieś plewy, no ale pewnie o tym wiesz
@Adorator: hipokryta jak on sam ma discorda jakoś z 3-4dni do mnie dzwonił na nim xDDDDD i sprawdzał reakcje i zaczął mi swoją stulejka wymachiwać przed kamerą żałosne
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Adorator: jest 9 a ty już napisałeś 2 analizy prawiczka. Jestes z discoda?
konto usunięte via Wykop
- 3
@Adorator: To wszystko jasne,jak zdradzała chłopaka z nim czyste p0lczysko
- 3
konto usunięte via Wykop
- 2
@Adorator: zgłosiłem. Chociaż pewnie to nic nie da
- 7
@Adorator: dzięki, będzie co banować
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Adorator: cała postać to goyslop dla przegrywów
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...







#przegryw #prawiczekfiles #odpad92