#nba ja: dobra chyba trzeba w końcu to NBA obejrzeć, Lakers Wolves styknie
Też ja: lekko spóźniony włącza
NyK vs Pistons na pół minuty do końca z punktem różnicy
To się żem przywitał, 1 gra i już dymy po meczu xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach