Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#nba jak ktoś mojego wzrostu zakłada czapę lebronowi to czuć że to już starość
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@BogdanBonerEgzorcysta: Dalej skulony
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nba co tu się w ogóle dzisiaj o--------a xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Edwards ledwo zyje, weźcie go na OIOM
#nba
#nba
@meemphis11 dałbym nawet dwa
- 1
@meemphis11 naqrwianie wyprostowanymi ramionami w klatkę nazywasz przepychanka?xD
Popychał gracza bez piłki, prawidłowe osobiste
#nba nie no kto to sędziuje xD
Dzieciorób dopuszcza się rękoczynów na seniorze
#nba
#nba
#nba nie podoba mi się sędziowanie póki co
@Kapppa111 w 1 nie gwizdali nic, a teraz wszystko. Dziwne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nba gruby dzisiaj pijany lub niespełna rozumu
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nba Luca co z----ł patelnię na +12 i się zrobiło w pół minuty +5
#nba nie da się patrzec jak Gobert gra, to jest taki miekki drewniak
- 1
@Demon_Cleaner: a pozalowali kasy dla Townsa :( gen minesoty niestety typowego przegrywa
- 1
@Demon_Cleaner: no i Min jeszcze oddala wszystkie picki za tego kulfona francuskiego
#nba stary w szatni zostawił kabel, tylko nie wiem kogo planuje n-------ć, swoich czy Timbers xD
#nba kiedy LeBron tak w masę poszedł, bo ostatnie co pamiętam to 2019 rok
- 1
@JonaszSynGrazyny a widzisz jest nas dwóch. Ale to po prostu wynika z biologii. W którymś momencie metabolizm zwalnia, stamina leci na pysk a czas reakcji staje się za wolny. Na ogół koło 35 lat. Zwłaszcza w koszykówce, to nie żużel że można orać techniką do 50tki
@BogdanBonerEgzorcysta: nie no fizycznie to nie musisz mi tłumaczyć bo 45 here. I ja wiem kiedy był mój prime time :)
#nba ja: dobra chyba trzeba w końcu to NBA obejrzeć, Lakers Wolves styknie
Też ja: lekko spóźniony włącza
NyK vs Pistons na pół minuty do końca z punktem różnicy
To się żem przywitał, 1 gra i już dymy po meczu xD
Też ja: lekko spóźniony włącza
NyK vs Pistons na pół minuty do końca z punktem różnicy
To się żem przywitał, 1 gra i już dymy po meczu xD







Dziad wykorzystał brak mózgu żabojada