#nba

Aktualnie liga to kino

Nets i Orlando dzisiaj tylko bez 20 zawodników z meczowych składów XD

Za moment prezesi będą grać, a kluby będą podpisywać na 10 dni Królika Bugsa i resztę postaci z Looney Tunes
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #nbastats

Strus - 32pts-7reb, 11/15FG (8/11 za 3) z ławki w 34min - punktowy rekord kariery, poprzedni to 25 ustanowiony 2 tygodnie temu. Wyrównał też rekord trójek rezerwowego w historii organizacji z Miami (Ellingtona z 2017 i 2018).
Trae Young - 34pts-3reb-10ast-2stl - jakiś czas temu pisałem o jego serii meczów +25pts-10ast (zakończonej na 5 spotkaniach). Nadal trwa jednak jego seria meczów +25pts. Ostatni raz Trae nie przekroczył 25pts
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji tego, że Klay ma wrócić do gry za 11 dni, to pora na mój hot take


Powrót Klaya popsuje tegoroczną grę Warriors - szczególnie pod kątem ich defensywy.

#nba
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-zbies: IMO ciężko oceniać w dłuższej perspektywie. Na bank na początku pociągnie ich w dół, zanim się wkomponuje po takim czasie w zespół i póki nie odnajdzie swojego rytmu, a może już nie odnajdzie i się okaże, że Wiggins skończy sezon z lepszym procentem za 3, niż Klay, może się też ponownie r------ć zaraz po powrocie, albo szybko odpalić i już w lutym się będzie ścigał z Currym w ilości
  • Odpowiedz
@iAmTS: a nie wiem, jakoś mi się tak skojarzyło xD nie jest aż tak źle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja zawsze j-----m lakers, ale lebron tam poszedł i musiałem zamknąć mordę, bo przecież chwalić nie będę.
i teraz nie j---e już nikogo, bo trochę nie mam już tyle czasu co kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
#nba #nbastats

4 mecze w nocy:

McGee - 17pts-8reb-2ast-2stl z ławki w 16min, 6/8FG - ma trzeci najwyższy w lidze współczynnik PER (Player Efficiency Rating), niższy tylko od Jokicia i Giannisa, najwyższy wśród rezerwowych tego sezonu. Jego śr. linijka przekracza 10-7, w zaledwie 16min na boisku. W historii nie było gracza który skończył sezon z +10pts/g i +7reb/g grając poniżej 20min w sezonie. W tym sezonie jest takich dwóch: McGee
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@KXNG_Preem: nawet chwilowo to nie ma dla niego miejsca na parkiecie w NBA. Nie wiem co było ćpane. Karzełek to już od kilku lat nie nadaje się do poważnej gry. Nawet w swoim primie był najgorszym obrońcą w lidze, a teraz mowimy tu o 33 letnim koszykarskim emerycie. Do ofensywy też już nic nie wniesie oprócz rzutu, ale nawet w tym nigdy nie był jakoś zbytnio wydajny. Jeśli Kemba, a
  • Odpowiedz
#nba #nbastats

Hayward - 41pts-5reb-3ast, 15/19FG (5/6 za 3) - został trzecim graczem w historii Charlotte (Hornets/Bobcats) rzucającym +40pts i +75% z gry. Wszyscy trzej mieli po 41pts, a poprzednich dwóch to G. Wallace 2006 (17/22FG) i H. Hawkins 1994 (14/18FG). Jeszcze taka głupia może ciekawostka - Hayward nie opuścił póki co żadnego z 30 meczów drużyny. Tylko w jednym z 11 sezonów nie pauzował ani razu (66 meczów
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach