#nba bardzo dużo się też mówi o tym że Butler miałby iść do gsw , tylko po co on im jest potrzebny ? Przecież na pozycji nr 4/5 mają już no shuterow i teraz by przyszedł kolejny
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#nba tak btw Butler oficjalnie poprosił o transfer , ja to bym go widział w Minnesocie bo tam brakuje takiego typa jak on tylko nie wiem co by musiało iść w drugą stronę aby to się jakkolwiek spięło
To jest niesamowite jakie gwizdki dostaje Embid
Gość się w-------a w obrońcę, wyrzuca piłkę w kierunku kosza i gwizdek XDD
Tego się oglądać nie da
#nba
Gość się w-------a w obrońcę, wyrzuca piłkę w kierunku kosza i gwizdek XDD
Tego się oglądać nie da
#nba
@meemphis11 co mu z tych gwizdków w sezonie regularnym ? Wchodzi do PO i bywa czasem cieniem samego siebie bo tych gwizdków nie ma , zwłaszcza w tamtym sezonie sędziowie pozwalali na baaardzo wiele i pamiętam jego frustrację w seri z NYK on tam chyba jeden mecz zagrał naprawdę dobry . Wszyscy eksperci cz to w stanach cz to na forum takich jak wykop :p mówią że embid nie sięgnie po
@meemphis11: @SpoconyBambik zapewne jak kulturalny człowiek włączył sobie meczyk GSW, żeby pooglądać jak wygląda kunszt trenerski i gra bez piłki, za to dostał Mr. Clumsy, który ma dwie opcje w ataku albo się ściele gęsto jak j@#ny siatkarz albo wchodzi w ludzi i wyrzuca piłkę. Harden we floppingu miał chociaż jakiś artyzm, a ten jak cepem, obrzydliwe.
@SkrajnieZdegustowany stary skład będący już dawno za górką. Poza Currym tam nie ma nawet opcji nr2, a Steph coraz częściej miewa słabe mecze i sam nie pociągnie tego wózka
konto usunięte via iOS
- 1
@SkrajnieZdegustowany ludzie sie starzeja a dodatkowo przepisy nba skutecznie r-----------a rosnace dynastie.
- 3
Stary wstał po sylwestrze i oznajmił, że wróci jeszcze zagrać w tym sezonie z 10-15 meczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
#nba

@Nanosza: mogl sie zasmiac jeszcze, tak pieknie to robi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Luka kontuzjowany jeszcze co najmniej miesiąc, a teraz jeszcze właściwie jedyny power forward też złapał kontuzję. Styczeń będzie dla Dallas okrutny, a terminarz maja bardzo ciężki.
#nba
#nba
#nba PG w tym sezonie rzuca zza łuku na skuteczności 31%... Rzuty wolne 78% ogólnie z gry 40% no ciekawe jak to będzie dalej wyglądać ,oby nie łapał kontuzji i się ogarnie bo zawsze się go fajnie oglądało na parkiecie . No i każdy czeka na jego tryb Play Off P ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślicie, że Bulls przestaną dawać wstyd?
#nba
#nba
Kto wygra?
- Chicago Bulls? 37.5% (6)
- Washington Wizards 62.5% (10)
@SkrajnieZdegustowany obstawianie kto wygra w pojedynku takich asów to jak rzut monetą 😸ogólnie sezon zasadniczy dzisiejszej NBA to momentami jest plucie kibica w twarz
- 0
Dlaczego? Chodzi o to, że niektórzy wychodzą tylko po wypłatę jak dzisiaj Miami Heat z Pacers? @Kapppa111:
Jakie mecze warto dzisiaj oglądać i komu kibicować? #nba
@SkrajnieZdegustowany: nie wiem, nie jestem fanem bostonu, ale raczej idą po miśka
- 0
Czyli Clevland i Oklahomę też by sklepali? @SenegalMamWSercu:
#nba teraz czytam że morant znów kontuzjowany czyli porównania do ros-a chyba nie były bezpodstawne
- 15
#nbastats #nba
6 sylwestrowych meczów:
Shai - 40pts-3reb-2ast-4stl, 15/23FG (12/18 za 2) - znowu najlepszy występ dnia, w ostatnich 10 meczach zdobył 345pts (34.5pts/g) na skuteczności 57%FG. Podobne serie osiągało tylko dwóch innych guardów w historii - Curry w 2021 i Wade w 2009 (poza podkoszowymi także kilku graczy z pozycji SG/SF jak DeRozan czy MJ).
Kącik
6 sylwestrowych meczów:
Shai - 40pts-3reb-2ast-4stl, 15/23FG (12/18 za 2) - znowu najlepszy występ dnia, w ostatnich 10 meczach zdobył 345pts (34.5pts/g) na skuteczności 57%FG. Podobne serie osiągało tylko dwóch innych guardów w historii - Curry w 2021 i Wade w 2009 (poza podkoszowymi także kilku graczy z pozycji SG/SF jak DeRozan czy MJ).
Kącik
SGA idzie zdecydowanie po MVP
Jokiciowi w życiu nie dadzą bo Perkins i reszta dostaliby sraczki dekady
Giannis i Tatum raczej bez szans
#nba
Jokiciowi w życiu nie dadzą bo Perkins i reszta dostaliby sraczki dekady
Giannis i Tatum raczej bez szans
#nba
@meemphis11: SGA to Kanadyjczyk nie? poprzednio byli Kameruńczyk, 3x Serb, 2xGrek, od 7 lat nie dostał by amerykanin, szalone ( ͡º ͜ʖ͡º)
a przed tymi obcy byli tylko 4 razy: 2x Nash, Dirk i Hakeem
a przed tymi obcy byli tylko 4 razy: 2x Nash, Dirk i Hakeem
- 2
@Idaho59:
Tak, Kanadyjczyk
Dlatego przed sezonem myślałem, że będą pchali Tatuma ale OKC mają świetny sezon i SGA oprócz znakomitej średniej punktowej ma zajebistą skuteczność, dla mnie obecnie numer 1 do MVP
Tak, Kanadyjczyk
Dlatego przed sezonem myślałem, że będą pchali Tatuma ale OKC mają świetny sezon i SGA oprócz znakomitej średniej punktowej ma zajebistą skuteczność, dla mnie obecnie numer 1 do MVP
Strasznie się ogląda te mecze, Wilki przeciwko Oklahomie... mają +12pkt , 6minut do końca 3kw i kończą tą kwartę -15.. Jak to oglądałem to jakbym widział trzecioklasistów . Akcje po 5 sekund, same puste rzuty, 80% nietrafione, straty, kroki.. xD i Oni się dziwią że -50% oglądalności jak to liga parodystów jest. Nie wiem jak można przy 24s i 6 minutach do końca zrobić -27pktów
#nba
#nba
- 1
#nba
Jeden z wielu powodów przez które NBA tak drastycznie traci oglądalność , drużyny typu Toronto czytaj wejść na parkiet przegrać i jechać do domu
Jeden z wielu powodów przez które NBA tak drastycznie traci oglądalność , drużyny typu Toronto czytaj wejść na parkiet przegrać i jechać do domu
źródło: temp_file3322179987184897414
Pobierz- 1
@SkrajnieZdegustowany: pod aspektem czysto sportowym lakers nie mają szans tym bardziej że wysłali dopiero co swojego drugiego rozgrywającego do innej ekipy , ale wiadomo to jest nba
- 1
@SkrajnieZdegustowany przede wszystkim nie wiadomo cz będzie grał luka doncic a jego obecność na parkiecie zmienia wszystko , a tak na szybko jeśli chodzi o cavs oczywiście są więcej niż solidni ale mają jedną wielką dziurę w obronie , a mianowicie garlanda który też nie zawsze dowozi w ataku a biorąc pod uwagę że w konferencji wsodniej jest Boston który ma (w mojej opinii ) najlepszego obrońcę obwodowego w lidze Jrue
- 0
Dzięki. Myślisz że dzisiaj Clevland wygra? @welonka:
@SkrajnieZdegustowany: logika nakazuje tak myśleć
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cult_of_luna: A 3 zawodników z min.10 asystami w jednej drużynie, tak jak dziś w Nuggets to też chyba nie jest coś częstego?
- 1
@Majk_D: zdecydowanie, plusik za wpadnięcie na to
źródło: Firefox_Screenshot_2024-12-31T15-53-55.437Z
Pobierz













źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz