@TomcioPalushek: tu mamy zupełnie innego Paula, niż we wszystkich pozostałych utworach. Miał facet talent, szkoda, że nawalał go nie wykorzystał. Z drugiej strony gdyby nie nawalał, Bruce nie dołączyłby do Maidenów... życie to skomplikowana sprawa :)
  • Odpowiedz
@TomcioPalushek: zdecydowanie podzielam to stanowisko :)
Wiadomo, Bruce to Bruce, ale też bardzo cenię sobie płyty z Blazem. O starych numerach z Paulem nawet nie wspominam, bo to rewelacyjne płyty z nieokrzesaną jeszcze energią, która dzisiaj nadal brzmi świeżo :)
  • Odpowiedz