Dziś mamy pierwszą pełnię zimy, ostatnią w roku. Warto zatem oddać cześć czuwającej nad nami księżycowej bogini :3 Pokłońcie się naszej Księżniczce oświetlającej nocne niebo, posłuchajcie pięknej muzyki, a później... Zachęcam do postowania artów z Luną i utworów muzycznych z nią związanych ;3 Chwała Lunie!

Autor: RoseyTail

#mlp #kucyki #mylittlepony #lunaryzm
P.....n - Dziś mamy pierwszą pełnię zimy, ostatnią w roku. Warto zatem oddać cześć cz...

źródło: comment_1609282570Q5mpBZ8ENrHYGXSUNZgY3j.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kucyki [ #mlp #lira #applejack artysta: #mewtwoex ]
Dziś mamy pierwszy dzień kalendarzowej zimy. Niestety za oknem widzę (wybaczcie to stwierdzenie) typowo polską aurę o tej porze roku, z pełną paletą szarości.

Aby jednak nie popaść w depresję szykuję dla was kuce kolejną galeryjkę.

Jako bonus muzyczny bardzo wzniosły utwór który ku mojemu zaskoczeniu dorobił się już 85 mil. wyświetleń (a ja go dopiero niedawno
F.....n - #kucyki [ #mlp #lira #applejack artysta: #mewtwoex ]
Dziś mamy pierwszy dz...

źródło: comment_1608559275USi6nao11zIdjK2lpvqoy8.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach