#android #miui #lgl7

Zainstalowałem MiHome Launcher i MiLocker a mimo to mam ciągle stary ekran blokowania. Wchodząc w MiHome wyskakuje mi informacja "MiHome installed, please use the locker in MiHome". Opcja "Uzyj ekranu blokowania" jest zablokowana. Czy komuś z Was udało się uruchomić ekran blokady MIUI?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziwny problem z Smsami, nie dochodzi do mnie sporo smsów... Zainstalowałem to MIUI i część smsów dłuższych szczególnie do mnie nie dochodzi... gdzie może być problem? #miui #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #miui

xD Kurde, miałem jakiś głupi limit i nie mogłem pobierać aplikacji przez 3g, było napisane że trzeba w opcjach aplikacji "Pobrane" ustawić by pobierało tylko przez wifi, ale takiej opcji nie miałem, więc pomyślałem że odinstaluje "pobrane" xD i teraz nie działa mi google play...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #miui

Własnie się przeprowadzam z MIUI v5, które mimo tego, że bardzo polubiłem i jestem z nim od MIUI v3 to od wersji 5 zaczął się bardzo dziwnie zachowywać - czasami potrafi się w losowym momencie zawiesić, zrestartować i wpaść w boot-loop i pomagał mu tylko format i przywracanie systemu z backapu CWM.

Teraz wypróbuję #slimrom :) Pierwszy raz będę miał Androida 4.2.2. @13czarnychkotow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grizwold: Generalnie to zależy od wielu czynników, ale na moim SGS nawet przy bigmem i oc 1.4gb wszystko tak zamula, że aż nie chce się tego używać, nawet po czystej instalacji z formatowaniem SD i wróceniem do stock'a.
  • Odpowiedz
Chciałem wrzucić sobie jeszcze raz na telefon MIUI 4, tyle że mam problem, tło lockscreena jest przyciemnione i nie ma żadnej opcji żeby to przyciemnienie zmienić, chciałem zainstalować milockera ale już jest "wbudowany" i nic nie idzie z nim zrobić, pytanie - jakiś dobry zamiennik milockera?

#android #miui #galaxyace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam miui oparte o 2.3.7 i chciałbym mieć blokadę wzorem bez belki. W tej chwili jak chcę mieć wzór to jednocześnie muszę potem przesuwać belkę, co jest dosyć bezsensowne. Znacie jakiś sposób aby zrobić wzór bez belki? Może być do grzebania ;) byleby się dało to zrobić i nie powodowało jakiś problemów. #androidboners #android #programowanie #miui #miuipolska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #miui #pulpit #htcdesire #launcher

No i wróciłem do MIui bez golaunchera. Wszystko chodzi płynniej, kosztem obrotu pulpitów, szuflady na aplikacje i dodatkowych 2 pasków skrótów. Launcher Miui powyższych funkcji nie ma. Tak więc skoro wszystkie ikony aplikacji mam na pulpicie to wrzuciłem też resztę: kontrolę ustawień (tych które zmieniam), widget kalendarza i baterii. Więc wszystko mogę robić w zakresie 2 ruchów
g.....a - #android #miui #pulpit #htcdesire #launcher

No i wróciłem do MIui bez gola...

źródło: comment_n5lrGKOp6q5fQexVXnWaYkocQMZ7uuGG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam instrukcji jak przywrócić htc desire do stanu jak po wyjęciu z pudełka. jakiś czas temu tel zrootowany i zainstalowane miui. a teraz potrzebne to cofnąć. potrzebna instrukcja krok po kroku.

kto tu jest mądry?

#htc #android #miui
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach