• 0
@Santeria: owszem, da się, ale jeśli wysyła się sms czy też dzwoni z aplikacji gdzie jest tylko jeden przycisk połączenia, to domyślnie dzwoni z tej karty, z ktorej ja nie chce dzwonic. Starałem się syjaśnic jak najprościej xD
  • Odpowiedz
Co mirki myślą o MIUI? Właśnie sobie wgrałem i jakoś dziwnie mi się z niego korzysta (jestem zwolennikiem "minimalistycznego interfejsu" - jak najmniej pierdół)

#miui #android
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwuwarstwowy: To właśnie w czasach gingera MIUI było bardzo podobne do iOS. W tym momencie bardziej iOS kopiuje od MIUI niż odwrotnie (chociaż w zeszłym tygodniu dodali aktualizację w której statusbar spada z góry przy przeciąganiu jak w iOS7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

W tym momencie wciąż bardzo ładnie wygląda, znacznie lepiej niż AOSP bez polotu.

@broareyoumad: Możesz sobie
  • Odpowiedz
@broareyoumad: Dodali to właśnie w aktualizacji 4.2.7, jak bardzo ci to nie pasuje to możesz się cofnąć do 4.1.31. Mi też to nie pasuje ale nie mam zbytnio wyboru bo na starej bazie to wszystko jeszcze było na mój telefon.

Tak z Themes, jakiś czas temu Xiaomi zablokowało możliwość instalowania motywów z pliku, tylko pobrane przez ten ich programik działają.
  • Odpowiedz
Ma ktoś jakiegos pro tipa albo program zeby zwiekszyć głosność na słuchawkach? Głownie chodzi o xiaomi red rice i miui(4.2.2). Niby UE wymaga ear guard ale idzie to jakość ominąć podobno.

A przy okazji :D Wam też tak słabo trzyma bateria w RedRice ?

#android #miui #xiaomi #redrice
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czym zrobić PEŁNĄ kopię zapasową w Galaxy S2?

Przymierzam się do zainstalowania #miui i jakby coś poszło nie tak, to chcę łatwo przywrócić wszystko tak jak było.

I tak, mam roota.

#android #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do wykopowych ekspertów od #android. Jako że jestem świeżaczkiem w tym tym temacie, czy ktoś z was mógłby mi wyjaśnić na czym polega różnica pomiędzy:

1. MIUI

2. Cyanogen Mod
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@johnny-oio: zaraz zaraz, po co przenosić appki do system/data/? Przecież Ci się w ten sposób pamięć systemowa się zapcha.

Link2SD jest wymagana karta SD.

Zauważyłem, że aplikacje jednak są instalowane w pamięci wewnętrznej telefonu, ale i tak zżerają pamięć systemową.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: Partycja /system nie jest wykorzystywana(aktywnie) a przy MIUI czy jakimś CM tam wpizdu wolnego miejsca jest, to dlaczego by jej nie wykorzystać? ;)

Zrób po prostu link do /sdcard/ to jest ta partycja dostępna dla ciebie, te 12GB z hakiem.
  • Odpowiedz
Miui jednak nie jest takie fajne jak myślałem, że będzie. Bogactwo ustawień może i jest i wiele funkcji mi się podoba jak latarka na lockscreenie włączana poprzez przytrzymanie przycisku, nagrywanie rozmów, blokada zadzwonienia jak telefon w kielni, ale sam system jakiś taki toporny no i o wiele wolniejszy od poprzedniego.

Teraz pora na [prostos3], który wg xda i zapewnień autora i komentarzy powinien być wydajniejszy, szybszy i ciekawszy.

Zabieram się za flaszowanie.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krisip: Nie używam stockowych widgetów, a przynajmniej staram się ich nie używać i w miarę możliwości tworzyć własne idealne dla mnie pasujące.

Zerknij #
  • Odpowiedz
Obecnie mój Android śmiga aż miło, ale na antywebach przypomnieli mi o miui oraz o tym, że ten rom dorósł bardzo mocno.

Skusił mnie wyglądem, ficzerami, a więc pora na włączenie Recovery i zaczęcie zabawy na nowo. W-----ę się jak będzie wolniejszy od mojego obecnego romu... #android #lg #lg4xhd #p880 #miui #superxe

Zanim jednak zacznę flashować, sprawdzę jeszcze raz jakie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach