Mirki, dwa pytania odnośnie #miui: 1. Działają na nim normalnie aplikacje z Google play? 2. Działają widżety aplikacji?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@daardevil: 1 tak 2 chyba tak
konto usunięte
- 1
@daardevil: (#) tak, tak
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@Santeria: owszem, da się, ale jeśli wysyła się sms czy też dzwoni z aplikacji gdzie jest tylko jeden przycisk połączenia, to domyślnie dzwoni z tej karty, z ktorej ja nie chce dzwonic. Starałem się syjaśnic jak najprościej xD
@dwuwarstwowy: To właśnie w czasach gingera MIUI było bardzo podobne do iOS. W tym momencie bardziej iOS kopiuje od MIUI niż odwrotnie (chociaż w zeszłym tygodniu dodali aktualizację w której statusbar spada z góry przy przeciąganiu jak w iOS7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
W tym momencie wciąż bardzo ładnie wygląda, znacznie lepiej niż AOSP bez polotu.
@broareyoumad: Możesz sobie
W tym momencie wciąż bardzo ładnie wygląda, znacznie lepiej niż AOSP bez polotu.
@broareyoumad: Możesz sobie
@broareyoumad: Dodali to właśnie w aktualizacji 4.2.7, jak bardzo ci to nie pasuje to możesz się cofnąć do 4.1.31. Mi też to nie pasuje ale nie mam zbytnio wyboru bo na starej bazie to wszystko jeszcze było na mój telefon.
Tak z Themes, jakiś czas temu Xiaomi zablokowało możliwość instalowania motywów z pliku, tylko pobrane przez ten ich programik działają.
Tak z Themes, jakiś czas temu Xiaomi zablokowało możliwość instalowania motywów z pliku, tylko pobrane przez ten ich programik działają.
@ibeafraidi: 1. Kontakty->(opcje) Kopia i przywracanie kontaktów->Udostępnij widoczne kontakty.
2. Zaloguj się do konta xiaomi.
2. Zaloguj się do konta xiaomi.
konto usunięte via Android
- 4
#ubuntu #miui #rom #kiciochpyta Wiecie jak zainstalować ROM miui dla nexus 4 mając na komputerze Ubuntu 13.04?
@Felonious_Gru: Pewnie nie zna zbyt wielu osób z Debianem ;)
@anonim1133: dobre, to naprawdę Ci nieźle wyszło :D
@ibeafraidi: GravityBox coś ma do zabawy z dźwiękiem. Nie wiem dokładnie bo nie korzystam z tej opcji :P
- 0
@wilQist: no czytalem ale boosta chyba nie idzie zrobic :x
- 1
@andromenda: @Raadoslaw: no co za bezsens :x wszystkie aplikacje instalują mi sie na wewnetrznej i nawet nie mam mozliwosci ich przenieść ... OCB? moze trzeba coś włączyc w ustawieniach?:>
- 0
@wielooczek: no pyta się mnie ale mi to nie przeszkadza akurat ;d
- 1
@Kravcu: zainstaluj gapps dla Twojego telefonu
@Kravcu: http://goo.im/gapps musisz poszukać odpowiedniej paczki, zależnie od wersji andka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@teemo: jak już piszesz i wołasz to przeczytaj o czym ja piszę, bo Lambda nie jest na V970. po co farmazonić jak to bez sensu do mojego posta
- 0
@robekk1978: Może nie doczytałem twojego postu jednakże wiem że Lambda mod jest najlepszy i to mi wystarczy
- 1
Pytanie do wykopowych ekspertów od #android. Jako że jestem świeżaczkiem w tym tym temacie, czy ktoś z was mógłby mi wyjaśnić na czym polega różnica pomiędzy:
1. MIUI
2. Cyanogen Mod
1. MIUI
2. Cyanogen Mod
- 0
14
Modyfikacje zjedzą Androida? CyanogenMod ma już 10, a MIUI 30 mln użytkowników!

Twórcy CyanogenModa postanowili zwiększyć transparentność swojego produktu i uruchomili w sieci stronę ze statystykami. Okazuje się, że z systemu korzysta już ponad 10 mln użytkowników. Jednocześnie zbiegło się to z innym rekordem - chińskie Xiaomi pochwaliło się 30 mln aktywnych...
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@i_forgot_my_password: Sprawdź helium z marketu. Nie trzeba roota.
@i_forgot_my_password: To co za złom masz, że takie skopane MIUI dostał, że nawet root nie działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Oficjalne MIUI v5 dla HTC One już jutro!

Użytkownicy telefonów HTC One, którzy zasmucili się jakiś czas temu informacją, że ich smartfony przegrały z Samsungiem SGS4 w ankiecie na oficjalne MIUI v5 mogą już zacierać ręce.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@johnny-oio: zaraz zaraz, po co przenosić appki do system/data/? Przecież Ci się w ten sposób pamięć systemowa się zapcha.
Link2SD jest wymagana karta SD.
Zauważyłem, że aplikacje jednak są instalowane w pamięci wewnętrznej telefonu, ale i tak zżerają pamięć systemową.
Link2SD jest wymagana karta SD.
Zauważyłem, że aplikacje jednak są instalowane w pamięci wewnętrznej telefonu, ale i tak zżerają pamięć systemową.
@Sudokuu: Partycja /system nie jest wykorzystywana(aktywnie) a przy MIUI czy jakimś CM tam wpizdu wolnego miejsca jest, to dlaczego by jej nie wykorzystać? ;)
Zrób po prostu link do /sdcard/ to jest ta partycja dostępna dla ciebie, te 12GB z hakiem.
Zrób po prostu link do /sdcard/ to jest ta partycja dostępna dla ciebie, te 12GB z hakiem.
- 1
Miui jednak nie jest takie fajne jak myślałem, że będzie. Bogactwo ustawień może i jest i wiele funkcji mi się podoba jak latarka na lockscreenie włączana poprzez przytrzymanie przycisku, nagrywanie rozmów, blokada zadzwonienia jak telefon w kielni, ale sam system jakiś taki toporny no i o wiele wolniejszy od poprzedniego.
Teraz pora na [prostos3], który wg xda i zapewnień autora i komentarzy powinien być wydajniejszy, szybszy i ciekawszy.
Zabieram się za flaszowanie.
Teraz pora na [prostos3], który wg xda i zapewnień autora i komentarzy powinien być wydajniejszy, szybszy i ciekawszy.
Zabieram się za flaszowanie.
- 1
@krisip: Nie używam stockowych widgetów, a przynajmniej staram się ich nie używać i w miarę możliwości tworzyć własne idealne dla mnie pasujące.
Zerknij #
Zerknij #
- 0
@le1t00: a to jak tak to Cię rozumiem dlaczego personalizacja jest dla Ciebie najważniejsza. To faktycznie braknie Ci tego w WP, choć są apki pozwalające tworzyć własne kafelki ale to nie będzie to.
Jakaś namiastka jest kafelkow na andka w postaci Launcher 7 i 8 https://play.google.com/store/apps/details?id=info.tikusoft.l8&hl=pl ale wyglada ona strasznie brzydko w porownaniu do ogrinalu.
Jakaś namiastka jest kafelkow na andka w postaci Launcher 7 i 8 https://play.google.com/store/apps/details?id=info.tikusoft.l8&hl=pl ale wyglada ona strasznie brzydko w porownaniu do ogrinalu.
- 1
Obecnie mój Android śmiga aż miło, ale na antywebach przypomnieli mi o miui oraz o tym, że ten rom dorósł bardzo mocno.
Skusił mnie wyglądem, ficzerami, a więc pora na włączenie Recovery i zaczęcie zabawy na nowo. W-----ę się jak będzie wolniejszy od mojego obecnego romu... #android #lg #lg4xhd #p880 #miui #superxe
Zanim jednak zacznę flashować, sprawdzę jeszcze raz jakie
Skusił mnie wyglądem, ficzerami, a więc pora na włączenie Recovery i zaczęcie zabawy na nowo. W-----ę się jak będzie wolniejszy od mojego obecnego romu... #android #lg #lg4xhd #p880 #miui #superxe
Zanim jednak zacznę flashować, sprawdzę jeszcze raz jakie






















