Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@maxtrosoft: 6
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 2
- 1
- 5
- 3
Jeśli to nie fake (a może tak być, nie jestem pewien czy wp10 ma wielkie litery na liście aplikacji, wp8 ma małe) to mamy pierwszy film z #wp10beta na telefonie z fabrycznym #android, a dokładniej na Mi4.
#miui
#windowsphone
#bojowkawindowsphone
#miui
#windowsphone
#bojowkawindowsphone

- 2
Siedzi ktoś na #miui na #sgs2? Właśnie przesiadam się z #cyanogenmod [12]. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
#android
#android
4
Xiaomi Ferrari - tajemniczy projekt

Firma Xioami już od dłuższego czasu nie przestaje zadziwiać wprowadzając w życie coraz nowsze oraz ciekawsze rozwiązania technologiczne w atrakcyjnych cenach. Od niedawna w bazie serwisu GFXBench można znaleźć urządzenie sygnowane nazwą Xiaomi...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 1
- 1
Czy może mi ktoś powiedzieć co składa się na pamięć wewnętrzną w #android #miui? Wywaliłem wszystkie aplikacje, skasowałem ponad 5 GB danych z tel, muzyka, filmy, zdjęcia, smsy a jednak ciągle mam z------ą pamięć wewnętrzną w 92% i nic się nie zmienia. Jak mogę to ogarnąć, bo nie mogę zainstalować żadnej aplikacji.
#telefony
#telefony
- 2
Nie instalować nowej aktualizacji na #miui. Zmienili czcionkę od której dostaję raka oczu. A lenny wygląda jakby miał downa.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@johnny-oio: no i nie ma mojej kopii, nie mogę przywrócić danych :(
- 0
@johnny-oio: myślisz, że to wina tego że zrobiłem tylko wipe data bez wipe cache ani dalvik?
@Shoshon: cumplu, klikasz dwa razy na ta nutke na ekranie glownym i wtedy obrazek nutki sie troszke zmniejsza, a pod nim odkrywaja sie dodatkowe buttony i tam sa "zaawansowane" opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 1
- 2
@Aureli: Normalnie.
@MikelThief: u mnie działo
- 2
Mirki, jest sobie taki telefon HM Note 1LTE. Z tego co widzę, to jakiś Xiaomi na MIUI 6.3.5.0. Sprzętu fizycznie nie mam - klient twierdzi, że jest tylko "chiński i angielski".
Jakie mam opcje uruchomienia na tym języka polskiego? Wgrywa się jakieś paczki językowe, czy całe ROMy - gdzie tego szukać?
Do tej pory bawiłem się tylko CM i chińczyka w łapach nie miałem, na alternatywnych systemach.
#android #xiaomi
Jakie mam opcje uruchomienia na tym języka polskiego? Wgrywa się jakieś paczki językowe, czy całe ROMy - gdzie tego szukać?
Do tej pory bawiłem się tylko CM i chińczyka w łapach nie miałem, na alternatywnych systemach.
#android #xiaomi
konto usunięte via Android
- 4
























#xiaomi