W RMF przez cały dzień puszczane są tylko głosy oburzenia z powodu nowego podatku. Biorąc pod uwagę załamanie gospodarki, kryzys pandemiczny, konieczność zaciągania pasa przez wszystkich innych - nie sądzę by wszyscy płakali bo przyszła podatkowa kolej na media.
Niezłą hucpą jest to określenie haracz. Ludzie na co dzień są dojeni przez państwo i media stosują bardzo wyważone nazewnictwo. Przyszła kolej na nich, to mamy zamach na demokrację. Teraz będą mówić, że
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matemit: Kompletnie nie kupuje tej hucpy. Państwo traktuje mnie jak fiskalny worek treningowy, a w mediach kompletna cisza i dominacja tematów zastępczych. Z tego i innych powodów, nigdy nie wesprę tych obłudników.
  • Odpowiedz
@Chad_LeClos: być, to sobie możemy. Jakby tylko Polska spróbowała taki podatek nakładać, od razu żymianie zza oceanu tupną nóżką i nasi będą musieli jeszcze przepraszać, że śmieli śmiec
  • Odpowiedz

Popierasz dzisiejszy protest mediów ?

  • nie 11.0% (17)
  • tak, ale forma mogłaby być inna 7.7% (12)
  • tak, ale 1 dzień wystarczy 16.1% (25)
  • tak, ale powinien być dłuższy niż 1 dzień 65.2% (101)

Oddanych głosów: 155

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Babcia powtarzała mi, żeby zawsze być optymistą i nawet w beznadziejnych sytuacjach starać się dostrzegać jakieś pozytywy. W radio nie było reklam środków na pieczenie okolic intymnych.

#protest #media #4konserwy #neuropa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie się zesrali. O boże jak się zesrali.

Skróty do (Twarzo)Książek skarg i zażaleń Platform Telewizyjnych

Canal+ Platforma


Post
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uncles: Sprawdziłem i chodzi o podatek od przychodów z reklam online dla koncernów technologicznych z przychodami przekraczającymi 750mln euro rocznie, czyli głównie Google, Amazon, Facebook, Apple. I waha się on od 2 do 4% xD Więc nijak się to ma do tego co robi pis
  • Odpowiedz
@epicreturn: Właśnie dlatego pytam, by wydaje mi się, że nie ma już prawie żadnego medium, w którym wiekszość miałyby firmy z kapitałem niemieckim xD
A btw chyba TVN wcześniej należał do ITI Neovision, które jest francuskie?
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że jutro ramówki wrócą do normalności, z tym że media nie powinny zapraszać polityków i omawiać politycznych tematów do odwołania jak jak zrobili w 2016 na jeden dzień gdy chciano zakazać im wstępu do budynków sejmowych i relacjonowania obrad niezależnymi od Kancelarii Sejmu kamerami i mikrofonami.

#protest #media #mediabezwyboru
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oblecialem trochę kanałów i wychodzi na to że do akcji nie przyłączyły się TVS, Comedy central, tv puls 2, tv regio, esport, gametoon, kino Polska, 13 ulica, paramount, kino tv, amc, TNT, Fox, TV Republika, media publiczne, fashion tv, tv okazje, gold tv, tbn polska, home tv, ntonal geographic, planete, russia today, tv trwam, minimini, disneye, nickoleodony, top kids jr, cn, MTV, 4fun, stars tv, power tv, nuta tv, BBC world news,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy: Wszystkie kanały masz nadawane, podpisując umowę nie masz zagwarantowanego, ze rano będzie dzień dobry tvn a wieczorem jakis serial. Teraz na kazdym programie leci protest i tyle. Dostawca usług nie ma wpływu na treść programu
  • Odpowiedz