#mecz jedna frajerska bramka r-------a całą grę Jagielloni. Podobnie jak grali z Legią
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakbym przewidział, że Pogoń wyrówna XDDDD mówiłem Jaga drugie połowy słabe. 2:0 to u Jagi niebezpieczny wynik
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach