Może ktoś chętny posłuchać Prezydenta Stanów Zjednoczonych na rozprawie? Jutro, w Poznaniu na Szyperskiej:
=https://poznan.so.gov.pl/wokanda,313
#mariuszmaxkolonko
=https://poznan.so.gov.pl/wokanda,313
#mariuszmaxkolonko
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Kiedy mu dokładnie o------o?

źródło: comment_1651693206TmFOTN0Pz29Hiqrgk9qDqI.jpg
Pobierz
Komentarz usunięty przez moderatora


Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@exploti: i bardzo kur*a dobrze( ͡° ͜ʖ ͡°)