#odkrywanieswiataw360

Zakładam tag. Będę wrzucał ciekawe miejsca w których my jako zwykłe mirki pewnie nigdy nie będziemy, ale ktoś był i trzasnął zdjęcie w 360 stopniach. Google ma naprawdę wiele do zaoferowania.

I tak na pierwszy rzut. Zobaczcie ten oszałamiający widok na Wyspach Owczych. Niby każdy słyszał, że istnieją, ale nigdy nie widział i raczej nie zapowiada się żeby tam pojechał.

Link
C.....x - #odkrywanieswiataw360

Zakładam tag. Będę wrzucał ciekawe miejsca w który...

źródło: comment_Xi1jQaXeCoNGjIGQIxllGDi3SliDTPt8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fixie: W interaktywnej wersji Odra Opola już została dodana, tu nie zmienię obrazka.
@weglowy: Wisła Szczucin jest na granicy woj. małopolskiego i podkarpackiego.
  • Odpowiedz
@BillHickok: @draqul: zlewisko oznacza wszystkie rzeki, które wpadają do danego morza/oceanu. dorzecze oznacza wszystkie rzeczki, które wpadają do konkretnej rzeki. poprawnym określeniem obrazka jest więc dorzecze. dorzecze jest też nazywane zlewnią, może stąd to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
#wroclaw #zainteresowania #mapy #mapyboners
No mireczki, Wrocław skończony. Narysowanie siatki ulic oraz sieci tramwajowej i kolejowej na kartce A3 zajęło mi 3 dni. Starałem się najbardziej jak się dało, ale miałem grubą kredkę do Odry, a i ołówek czasem nie chciał współpracować.
Mimo wszystko uważam że wyszło ładnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może następny będzie Szczecin?
B.....d - #wroclaw #zainteresowania #mapy #mapyboners
No mireczki, Wrocław skończony....

źródło: comment_aZfdv10eXkDJn7kSOuAwZ4tG0g0X72Og.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To obczaj to: farmerzy kakao nigdy nie jedli czekolady i nie wiedzieli do czego się używa kakao... ( ͡º ͜ʖ͡º)
geuze - To obczaj to: farmerzy kakao nigdy nie jedli czekolady i nie wiedzieli do cze...
  • Odpowiedz
@Saitaver: Znam okolice, mój ojciec pochodzi ze Skrzydlic. Za gówniaka często na wakacje do dziadków jeździłem. Od śmierci dziadka i pogrzebu nie byłem już. Fajne okolice. Nigdy nie zapomnę wypadów do Habarcic, wypady na Witkę. Fajnie było. Jak tam teraz życie wygląda?
  • Odpowiedz
  • 0
@frusio Witka dopiero co po powodzi z 2010 roku będzie odzyskiwała dawny kształt. Okolice dalej fajne, uwielbiam tę wzgórzyste tereny :)
Miasteczka i wsie się rozwijają, coraz ładniej jest.
  • Odpowiedz
Przyznam się, że dawno nie miałem takiej sytuacji, że nie potrafiłem znaleźć jakiejś mapy w necie. Może ktoś pomóc? Poszukuję mapy lasów w Polsce ale z uwzględnieniem liściastych, mieszanych - osobno pokazanych. Ktoś coś?

#mapporn #przyroda #mapy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga ciekawostka!

Bliźniacze miasta (nawet położone względem siebie podobnie , północ-południe): Chociebuż(Niemcy, Łużyce) - Chodzież(Polska, Wielkopolska); Budziszyn(Niemcy, Łużyce) - Budzyń(Polska, Wielkopolska)
Znacie może więcej takich podobieństw?
#wielkopolskie #poznan #geografia #mapy #mapa #wielkopolska #polska #luzyce #niemcy #ciekawostkigeograficzne #ciekawostki #ciekawostka
K.....y - Uwaga ciekawostka!

Bliźniacze miasta (nawet położone względem siebie pod...

źródło: comment_KiX28WPBUo4XQbUNe0INkuB0aK15UVP6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#google skasowało Panoramio. Podpiąłem się więc do #googleplus i chcę dodać jakieś zdjęcia do mapy i nie wiem jak. Ktoś kumaty pomoże? W pomocy piszo:

"Dodawanie zdjęcia
Otwórz Mapy Google i wyszukaj miejsce.
Gdy wybierzesz miejsce, kliknij Dodaj zdjęcie. Ta opcja może być widoczna dopiero po przewinięciu strony."

Ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach