Czy tylko mi podoba się zachowanie Kamila? Widać, że on chce dzwonić i rozmawiać na tych ogłoszeniach i pomagać w streamach nie to co Gruby, którego trzeba prosić kilka minut, żeby wykonał jeden telefon, a ostatnio hardbass za 500 zł to była przesada i Mahonek powinien przemyśleć to i częściej zapraszać Kamila
#mahonek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach