czemu wy myslicie, ze te duze donejty to fejki? po co je fc bidul mial wysylac? ze niby to nakreci innych? nie sadze. po postu zazdroscicie mu kasy tak jak ja. tylko ja nie neguje tych duzych donejtow. wbrew pozorom grubasa oglada duzo ludzi pelnoletnich, ktorzy pracuja za granica i maja duzo wiecej kasy niz polaki biedaki w ojczyznie. taki robol z anglii co se popija browary przy strimie bez problemu grubasowi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam tak dzisiaj tego streama,i dochodzę do wniosków że Polacy to podludzia którzy wchodzą na omegle żeby napić się z kim wirtualnie kieliszka.
#mahonek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak lubię mahonka, tak jak czasami coś p--------e to idzie się tylko za głowę złapać i pod stół schować. Nie wiem czy czasami mówi na serio, czy to tylko żarty, ale często się po prostu błaźni. Ani to śmieszne, ani interesujące.
#mahonek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra Mahonek pozamiatał dawno się tak nie ubawiłem jak przeczytał jakiejś matce nowy klasyk ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura XDDDDDDDDDDDDDDDDD

#mahonek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panie, kiedyś to były strymy... Alkochińczyk, Kowal wykręcający telefony życia i upijający się na kanapie, brylująca Iga która wkręcała wieśniaków na Omegle. Teraz godzina p-----------o, kilka nieudanych telefonów z czatu, zgubiony telefon na OLX-ie, KSW z Grubym/Drugim Grubym, czasem Zbychu albo brat wpadnie, Omegle i Endżi Srendżi no w międzyczasie telefon po pizze/kebaba. Iga&Karol - wracajta!
#mahonek
pawelososo - Panie, kiedyś to były strymy... Alkochińczyk, Kowal wykręcający telefony...

źródło: comment_3zjP2wWvQ3L9mBJPVhDG5ZVvfwp2FPWH.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach