Jest sobie stary laptop lezacy od dawna w szafie (Windows Vista na pokladzie). Co mozna teraz w miare lekkiego wgrac by dzieciak mogl sie uczyc, by przegladarka w miare przyzwoicie dzialala itd?
#windows #linux #systemyoperacyjne
#windows #linux #systemyoperacyjne




















Nawalałem kiedyś dużo w Liero, zdarzało mi się grać w Terrarię i jest elegancko. Już 3 razy zdechłem xD
#noita
@tos-1_buratino: Dopiero 4 minuty grałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
Miłej zabawy i uważaj na duchy z różdżkami, nie p------ą się z nikim i niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)