#motoryzacja #samochody
Cześć, ostatnio jest wysyp grup anty samochodowych na społecznościówkach wszelakich, typu r/j------------y, samochodoza, konfitura, pasterze świetych krów, miasto jest nasze, akcja miasto, i tak dalej, można wymieniać i wymieniać. Część z nich lobbuje w samorządach, aby na kierowców zrzucać naloty dywanowe, rzucać kłody pod koła, ogólnie orać ulice, zamieniać na trawniki i nakładać plagi egipskie w opór.

Moje pytanie jest - gdzie jest jakaś kontrakcja? Jakieś grupy, profile
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję zwiększyć zasięg tego wpisu, więc organizuję #rozdajo 100zł. Wystarczy zostawić plusa, a w niedzielę wylosuję jedną osobę, która dostanie stówkę w formie wybranego przez siebie vouchera lub karty podarunkowej (np. na Allegro, Pyszne.pl itp.)

Szukam autora tego obrazu- Pawła P.

Obraz kupiłam od niego w 2018 roku w Krakowie, a teraz chciałabym mu zaproponować współpracę artystyczną, ale niestety jego telefon nie odpowiada. Jeśli ktoś go zna i może pomóc
sudiczka - Potrzebuję zwiększyć zasięg tego wpisu, więc organizuję #rozdajo 100zł. Wy...

źródło: IMG_1029

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sporo osób traktowało ten parking jako park&ride


@Ademu: i zajmowali miejsca osobom, które faktycznie przyjechały tam na zakupy
  • Odpowiedz
#krakow Panowie razem z narzeczona i jej rodzicami wybieramy się do Krakowa w sobote ze względu na fajna pogoda. Jej mama bedzie pierwszy raz w Krakowie wiec standardowo rynek, jakiś Wawel itd
Ale sa jakieś moze inne atrakcje niekoniecznie spacery po rynku? Zeby sobie gdzie posiedzieć w środku, odpocząć czy cos ciekawego zobaczyć? I jak wyglada sytuacja z parkometrami w weekend w Krakowie sa płatne czy nie ?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hey Mircy i Mirabelcy z tagu #krakow
Poleci ktoś jakieś dobre miejsce na grzyby?
Tydzień temu byłem w puszczy Niepołomickiej i no jakby to powiedzieć, szału nie było. A właściwie to zupełnie nic...
Z góry dzięki za pomoc!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ysior: Beskid wyspowy albo okolice Jędrzejowa. Wiem ze w Puszczy niektorzy zbierają, ale to już mam wrażenie starzy wyjadacze, myślę że tam las jest regularnie przeczesany po prostu (mnie sie tam udali znalezc co najwyżej kilka kani)
  • Odpowiedz
@tuomollo: u mnie na osiedlu dziś włączono kotłownię (mamy własną). Nie wiem, po jaką cholerę, bo jest na tyle ciepło, że mam cały czas uchylone okna, co najwyżej któreś zmieniam na mikrouchył.
Może to jeden z tych, którzy gotują współpracowników przestawiając termostat w biurze na 25 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
✨️ Najlepsze jubilerzy w Krakowie na pierścionki zaręczynowe
Jaki jubiler w #krakow? Chcę zamówić pierścionek zaręczynowy - spodobał się jeden, który widzieliśmy w sieciówce, ale cena też sieciówkowa - więc szukam kogoś, kto wykona podobny za ułamek ceny.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś czuję, że znowu gracz Cities Skylines postanowi wytknąć błąd w projekcie i tym razem wytyczyć dobrą trasę metra w Krakowie xD Był węzeł na obwodnicy przyjdzie czas na metro.

Nie jestem z Krakowa, ale 2/3 wspólnej trasy dziwnie wygląda
#metro #krakow #citiesskylines
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: przecież to metro nigdy nie powstanie. Plan jest tylko po to, żeby usprawiedliwić już poniesione wydatki na planowanie. Miasto, które ma 7mld długu nagle da kolejne 10mld na metro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#krakow #metro
Na pewno w mieście, które w latach 60’ ogłosiło budowę tramwaju na Azory, a od 30 lat bezskutecznie tworzy Rynek Krowoderski powstanie metro. Już wbijam łopatę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GomiGomi: wszystko jest kwestią priorytetów. Dzięki pewnej uczelni i jej właścicielowi, Płaszów doczekał się szybkiej realizacji tramwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może tutaj też coś się znajdzie.
  • Odpowiedz