Wszystko
Najnowsze
Archiwum
59
Patologia polskiego szpitalnictwa - korupcja, chaos, zastraszanie
W Szpitalu Narutowicza w Krakowie narasta kryzys pracownicy alarmują o chaosie, zastraszaniu, braku wypłat i możliwej
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
5
Budynki przy bramie głównej huty w Krakowie z lotu ptaka

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 10
- 39
#motoryzacja #samochody
Cześć, ostatnio jest wysyp grup anty samochodowych na społecznościówkach wszelakich, typu r/j------------y, samochodoza, konfitura, pasterze świetych krów, miasto jest nasze, akcja miasto, i tak dalej, można wymieniać i wymieniać. Część z nich lobbuje w samorządach, aby na kierowców zrzucać naloty dywanowe, rzucać kłody pod koła, ogólnie orać ulice, zamieniać na trawniki i nakładać plagi egipskie w opór.
Moje pytanie jest - gdzie jest jakaś kontrakcja? Jakieś grupy, profile
Cześć, ostatnio jest wysyp grup anty samochodowych na społecznościówkach wszelakich, typu r/j------------y, samochodoza, konfitura, pasterze świetych krów, miasto jest nasze, akcja miasto, i tak dalej, można wymieniać i wymieniać. Część z nich lobbuje w samorządach, aby na kierowców zrzucać naloty dywanowe, rzucać kłody pod koła, ogólnie orać ulice, zamieniać na trawniki i nakładać plagi egipskie w opór.
Moje pytanie jest - gdzie jest jakaś kontrakcja? Jakieś grupy, profile
za utrzymaniem jakiejś normalności i zdrowego rozsądku?
@planarize: no są, np. samochodoza, konfitura
Komentarz usunięty przez moderatora
- 501
Potrzebuję zwiększyć zasięg tego wpisu, więc organizuję #rozdajo 100zł. Wystarczy zostawić plusa, a w niedzielę wylosuję jedną osobę, która dostanie stówkę w formie wybranego przez siebie vouchera lub karty podarunkowej (np. na Allegro, Pyszne.pl itp.)
Szukam autora tego obrazu- Pawła P.
Obraz kupiłam od niego w 2018 roku w Krakowie, a teraz chciałabym mu zaproponować współpracę artystyczną, ale niestety jego telefon nie odpowiada. Jeśli ktoś go zna i może pomóc
Szukam autora tego obrazu- Pawła P.
Obraz kupiłam od niego w 2018 roku w Krakowie, a teraz chciałabym mu zaproponować współpracę artystyczną, ale niestety jego telefon nie odpowiada. Jeśli ktoś go zna i może pomóc
źródło: IMG_1029
Pobierz- 89
@DEMONzSZAFY: Kiedyś mi moderacja ustawiła 18+ na zdjęcie sików psa na podłodze w Rossmannie, więc wolę dmuchać na zimne xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Radna niech się lepiej doedukuje, że postawienie takiego znaku jest niekorzystne dla mieszkańców, bo w razie kolizji ze zwierzęciem wybiegającym z krzaków tuż przed maskę, wina spada na kierowcę.
https://lovekrakow.pl/radna-apeluje-o-specjalne-znaki-codziennie-przebiegaja-tamtedy-sarny-dziki-i-lisy
#krakow
https://lovekrakow.pl/radna-apeluje-o-specjalne-znaki-codziennie-przebiegaja-tamtedy-sarny-dziki-i-lisy
#krakow
@goferek: Ona to ogólnie nie jest zbyt bystra, ale za to cwana https://tvn24.pl/krakow/krakow-oskarzenia-o-klamstwo-na-sesji-tak-radna-chce-zakazac-sasiadom-budowy-st8384136
@goferek @rolnik_wykopowy a to jest wschodząca gwiazda. Znam ją ze szkoły - wyjątkowy tłuk.
Teraz przykleja się do każdego na świeczniku z PO i pcha się do każdej możliwe rady, zarządu, komisji...
Kogo ci ludzie wybierają... Demokracja to jednak zje*any ustrój.
Teraz przykleja się do każdego na świeczniku z PO i pcha się do każdej możliwe rady, zarządu, komisji...
Kogo ci ludzie wybierają... Demokracja to jednak zje*any ustrój.
- 0
https://gazetakrakowska.pl/meble-i-klopsiki-moga-byc-drozsze-w-krakowie-parking-pod-ikea-od-1-pazdziernika-bedzie-platny/ar/c1p2-28018491
Można się było spodziewać, że kiedyś to nastąpi.
Pierwsze 3h będą za darmo po wklepaniu blach w parkometrze albo aplikacji.
#krakow #motoryzacja
Można się było spodziewać, że kiedyś to nastąpi.
Pierwsze 3h będą za darmo po wklepaniu blach w parkometrze albo aplikacji.
#krakow #motoryzacja
#krakow Panowie razem z narzeczona i jej rodzicami wybieramy się do Krakowa w sobote ze względu na fajna pogoda. Jej mama bedzie pierwszy raz w Krakowie wiec standardowo rynek, jakiś Wawel itd
Ale sa jakieś moze inne atrakcje niekoniecznie spacery po rynku? Zeby sobie gdzie posiedzieć w środku, odpocząć czy cos ciekawego zobaczyć? I jak wyglada sytuacja z parkometrami w weekend w Krakowie sa płatne czy nie ?
Ale sa jakieś moze inne atrakcje niekoniecznie spacery po rynku? Zeby sobie gdzie posiedzieć w środku, odpocząć czy cos ciekawego zobaczyć? I jak wyglada sytuacja z parkometrami w weekend w Krakowie sa płatne czy nie ?
@tomasz-eloszka mamy smoka, fajen smok
@tomasz-eloszka wejdź na tag, który dodałeś i rozwiń belkę. Masz tam link do posta mirka z atrakcjami.
- 4
źródło: obraz_2025-09-25_201643945
Pobierz- 0
Hey Mircy i Mirabelcy z tagu #krakow
Poleci ktoś jakieś dobre miejsce na grzyby?
Tydzień temu byłem w puszczy Niepołomickiej i no jakby to powiedzieć, szału nie było. A właściwie to zupełnie nic...
Z góry dzięki za pomoc!
Poleci ktoś jakieś dobre miejsce na grzyby?
Tydzień temu byłem w puszczy Niepołomickiej i no jakby to powiedzieć, szału nie było. A właściwie to zupełnie nic...
Z góry dzięki za pomoc!
Poleci ktoś jakieś dobre miejsce na grzyby?
@Ysior: nie wiem czy wiesz ale niekoniecznie w Kraków jest takie miejsce, ono jest w każdej prawie lokalizacji, nazywa się LAS
@Ysior: Beskid wyspowy albo okolice Jędrzejowa. Wiem ze w Puszczy niektorzy zbierają, ale to już mam wrażenie starzy wyjadacze, myślę że tam las jest regularnie przeczesany po prostu (mnie sie tam udali znalezc co najwyżej kilka kani)
Mpec włączyło dziś ogrzewanie w mieście. Grzeją już u was w blokach? Bo u mnie jeszcze nie i zimno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow
#krakow
@telegazeciarz grzeją:3
@tuomollo: u mnie na osiedlu dziś włączono kotłownię (mamy własną). Nie wiem, po jaką cholerę, bo jest na tyle ciepło, że mam cały czas uchylone okna, co najwyżej któreś zmieniam na mikrouchył.
Może to jeden z tych, którzy gotują współpracowników przestawiając termostat w biurze na 25 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to jeden z tych, którzy gotują współpracowników przestawiając termostat w biurze na 25 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
✨️ Najlepsze jubilerzy w Krakowie na pierścionki zaręczynowe Ⓘ
Jaki jubiler w #krakow? Chcę zamówić pierścionek zaręczynowy - spodobał się jeden, który widzieliśmy w sieciówce, ale cena też sieciówkowa - więc szukam kogoś, kto wykona podobny za ułamek ceny.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Jaki jubiler w #krakow? Chcę zamówić pierścionek zaręczynowy - spodobał się jeden, który widzieliśmy w sieciówce, ale cena też sieciówkowa - więc szukam kogoś, kto wykona podobny za ułamek ceny.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
@mirko_anonim a tam będziesz szukać po Krakowie jak masz tutaj świetnego jubilera @darkinvaider
Polecam @totemy_bizuteria :)
1
Za 10 lat w Krakowie ruszy metro?

Stolica Małopolski ma stać się drugim po Warszawie miastem w Polsce, w którym powstanie sieć metra. Więcej informacji na ten temat + FILMY:
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
To już pewne. Drugie miasto w Polsce będzie miało metro. Znamy przebieg trasy

Władze Krakowa przedstawiły koncepcję budowy metra, według której za 10 lat krakowianie będą mogli korzystać z 29 stacji. Koszty budowy 29 km rekomendowanych dwóch linii M1 i M2 szacowany jest na 14-15 mld zł. Krakowskie metro codziennie przewiezie niemal 300 tys. pasażerów.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
Coś czuję, że znowu gracz Cities Skylines postanowi wytknąć błąd w projekcie i tym razem wytyczyć dobrą trasę metra w Krakowie xD Był węzeł na obwodnicy przyjdzie czas na metro.
Nie jestem z Krakowa, ale 2/3 wspólnej trasy dziwnie wygląda
#metro #krakow #citiesskylines
Nie jestem z Krakowa, ale 2/3 wspólnej trasy dziwnie wygląda
#metro #krakow #citiesskylines
- 0
Cześć #krakow. Szukam sklepu gdzie na miejscu mogę dobrać folie do oklejania auta. Mam niewielki element do oklejenia, nikt nie chce się podjąć tak małej roboty, więc chciałbym spróbować to zrobić sam.
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #motocykle #detailing
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #motocykle #detailing
@AndrzejTrapper witam chyba nigdzie
- 19
- 2
@nairoht to będzie CPK tylko w skali miejskiej; kisne, bo to jest z 10 plan przebiegu linii, jaki widzę za mojego życia;
@GomiGomi: wszystko jest kwestią priorytetów. Dzięki pewnej uczelni i jej właścicielowi, Płaszów doczekał się szybkiej realizacji tramwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może tutaj też coś się znajdzie.






















#krakow
źródło: 555590361_1209287621007785_6005002379885227330_n
PobierzDusi go żeby już nigdy nikogo nie pogryzł.