@Cheater: to dobrowolnie ludzie wpłacali na OFE? Czy OFE jest wolnorynkowe, skoro jedną ustawą PO przeniosło hajs z OFE gdzieś indziej?

Żewgnam pana
edit. gimboargumentujesz
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: Nie. Edukacja tak samo jak wszystko inne powinna byc poddana mechanizmom rynkowym. To, ze pewien % dzieci na tym straci jesli reszta nie zapewni im dobrowolnie edukacji z wlasnych srodkow to cena jaka trzeba poniesc aby caly system dzialal w sposob efektywny i bez przymusu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toporek1234: Statut KNP:

16. Członkostwo ustaje:

a. wskutek zgłoszenia Władzom partii bądź Zarządom odpowiednich Oddziałów wystąpienia na piśmie;

b. wskutek wstąpienia do innej partii lub też przystąpienia do jej organizacji albo powołania bez zgody Konwentyklu; przepis ten nie dotyczy członków wspierających i honorowych;
  • Odpowiedz