Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@3n3bl0 Jeśli piekarz zacznie ci niszczyć np. samochód, to też będziesz twierdzić, że to nie przestępca lub wandal, a piekarz? xD
  • Odpowiedz
  • 3
@3n3bl0 To, że JKM nie chciał strzelać do górników, a do przestępców, którzy niszczą cudzą własność.
Nikogo nie obchodzi jaki kto zawód wykonuje lub dlaczego ktoś się znalazł w konkretnym miejscu.

Jeśli ktoś chce pobić piekarza, który rozdawał chleb biednym dzieciom na ulicy, za to, że ten zniszczył cudzy samochód, to też będziesz twierdzić, że ktoś chce bić piekarza rozdającego chleb biednym dzieciom?
  • Odpowiedz
@RedRight: Oczywiście że celowe ale nie ma możliwości zebrania dostatecznej ilości informacji i szybkiej reakcji na zmiany. A na wolnym rynku są miliony "planistów" realizujących jednostkowe cele, stąd większa efektywność.
  • Odpowiedz
@RedRight rewolucja kulturowa? startując od zera do jedynki z wydanymi książkami możemy chwalić Sowietów za nieskończenie wielki skok rozwojowy, bo o ile procent wzrosła liczba książek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedRight:

2. Wbrew wierzeniom Mikiego to właśnie państwo opiekuńcze pozwala, zwłaszcza biednym, kobietom zostać w domu z dziećmi.

Chochoł. Państwo opiekuńcze służy do okradania ludzi, którzy pracują.
  • Odpowiedz
Wyjątkowo szybko, bo już w 1951 roku pod względem pozyskania drewna ZSRR zajął pierwsze miejsce na świecie


@RedRight: Jeszcze napisz czy swoje drewno pozyskiwali czy kradli nasze tak jak węgiel.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterV2: on to tlumaczyl i mowil wprost, że jego poglady sa niezrozumiale dla spoleczenstwa. Ze tylko 15% jest w stanie zrozumiec zasady przez niego wykladane, a motloch woli kwasniewskiego tanczacego w rytmie disco polo, albo tego pajaca z po co jest kandydatekm na prezydenta warszawy, a zajmuje sie wrzucaniem zdjec na insta.

Stad zeby miec wiekszy elektorat, to zamiast zajmowac sie swoimi ideami, trzeba pajacowac zeby przyciagnac motloch.
  • Odpowiedz
@RedRight: osobiście jestem wielkim przeciwnikiem cenzury, a co za tym idzie nie lubię wrzucać ludzi na #czarnalista ale z uwagi na ilość wysrywów, którymi regularnie spamujesz tagi, które obserwuję to chyba jednak się przełamę i Cię zablokuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz