Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dawna zauważyłem że ci z lewej jak się z nimi nie zgadzasz to strzelają focha w najlepszym wypadku.


@luxkms78: mówią, że używasz mowy nienawiści, jesteś debilem/katolem/naziolem/faszystą/pisowcem a do tego często banują i zgłaszają moderacji jak leci

Najczęściej jednak głośno krzyczą a jeszcze częściej obrażają do tego wszystkich wokół kto ośmiela się mieć inne zdanie.


@luxkms78: zachowują się jak p----y( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jokerzee: bo uważa, że Korwin ukradł od niego pomysł Revolution oraz ukradł ludzi z Ruchu Narodowego do Konfederacji. W ogóle to Korwin szkodzi prawicy i w ogóle to jest szpiegiem.
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Glosowanie na Korwina to raczej przymus z braku innej alternatywy, bo moze 1% z tych 7 ktore zdobyli wierzy we wszystkie skrajne pomysly typu calkowita prywatyzacja drog, szkolnictwa, sluzby zdrowia, energetyki i w sumie wszystkiego co sie da, przy jednoczesnej likwidacji prawie wszystkich podatkow.
Wsrod jego wyborcow sa tez tacy (moze Cie to zdziwic), ktorzy chca po prostu mniejszej ilosci obciazen rozumiejac jednoczesnie ze pewne zasilki czy regulacje po
  • Odpowiedz
mamy erę 500+ i erę w której mamy 10-12mln emerytów do wykarmienia


No to powodzenia xD

nikt nie odda głosu na wasze debilne wolnorynkowe pomysły


Niezły
  • Odpowiedz